Provoz sportovního areálu se neobejde bez partnerství města a sponzorů. Touto stránkou bychom rádi poděkovali všem našim příznivcům a podporovatelům.

Máte rádi sport a přemýšlíte o podpoře smysluplného projektu na Praze 8 nebo dokonce plánujete zasáhnout celou republiku? Napište nám na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a my Vám připravíme zajímavou a konkrétní nabídku.

Usilovně hledáme:

  • sponzory konkrétních projektů, které chystáme v areálu pro Vás
  • partnery finanční i materiálové pro naše turnaje (ceny)
  • partnery pro sportovní turnaj v přehazované pro děti z dětských domovů
  • parntery pro akce, které pořádáme pro širokou veřejnost

Nechcete plýtvat s rozpočtem v dobách finanční krize? Nebojte se a napište. Nemáme velké oči a oceníme každou pomoc. A tu velmi rychle poznáte na kvalitě našich služeb. Předem děkujeme!


Partneři Beachklubu Ládví

Hlavní město Praha

hlavni mesto praha

Magistrát hlavního města Prahy je fakticky obecním a krajským úřadem hlavního města Prahy. Jeho působnost je vymezena zákonem o hlavním městě Praze a městkou vyhláškou o Statutu hlavního města Prahy, činnost a organizační uspořádání magistrátu upravuje jeho organizační řád. Magistrát plní úkoly uložené zastupitelstvem nebo radou města a vykonává přenesenou státní působnost hlavního města.

Více informací na portále hlavního města Prahy


Městská část Praha 8

Městský obvod Praha 8 je územní samosprávný celek zabývající se všeobecnou veřejnou správou.

Více informací na webu MČ Praha 8

SAM73

sam73 logo CZ

Od roku 2004 můžete oblékat naše pohodové oblečení pro sport a volný čas. Patrioty potěšíme informací, že jsme česká firma a sortiment navrhují a připravují čeští návrháři. Dali jsme dohromady tým zkušených a nadšených lidí a začali jsme pracovat na oblečení, které by bylo pro Vás „jako ušité“

Více informací na webu SAM73


TEP FACTOR

TEPfaktor logo B

Ideální místo pro teambuilding, firemní akci, školní výlet či rodinný výlet!

Více informací na webu TEP FACTOR'

 


Odysseus.cz

„Děláme to, co nás baví“

Život je zábava. A tak bereme i naší práci. Snažíme se dělat věci, které nás baví. A protože nás to baví, děláme to s chutí. Největší zálibu máme v těchto oblastech: Cestovní ruch, Sport, Eventy

Pokud budete chtít pomoct, určitě něco vymyslíme. Hlavní však je, aby nás to při spolupráci bavilo 🙂

Logo3

http://www.odysseus.cz/


Chata Milíře

Nová zrekonstruovaná horská chata Milíře, která se nachází v nadmořské výšce 930 m n. m., v krásném a klidném místě v samotném srdci Krkonoš obklopeném lesem, s výhledem na Sněžku.

Více informací na webu Chata Milíře


Neumann

NEUMANN, spol. s r.o. je česká, rodinná firma specializující se na výrobu střešních boxů a střešních nosičů. Společnost začala jako první prodávat tyto výrobky na českém trhu. 

http://www.neumax.cz/

neumann


Saunia.cz

Saunia je unikátní koncept saunového světa, který posouvá běžné standardy saunování na novou úroveň. Na jednom místě u nás naleznete hned několik druhů moderních a velkých saun, parní lázeň ochlazovací bazének, relaxační zóny a prostory s občerstvovacím barem. Váš zážitek ze saunování si můžete umocnit návštěvou některého ze saunových ceremoniálů, které u nás probíhají denně pod vedením skutečných mistrů saunérů, ověnčených řadou úspěchů na domácích i zahraničních soutěžích. V Saunii se snažíme o nejvyšší kvalitu za příznivou cenu.

Více informací na webu Saunia.cz


Kudy z nudy

Pod názvem Kudy z nudy naleznete projekt České centrály cestovního ruchu – CzechTourism, jehož cílem je podpora domácího cestovního ruchu. Kudy z nudy nabízí komplexní nabídku pro každého cestovatele.

Více informací na portále kudyznudy.cz


Emailkampane.cz

On-line nástroj pro profesionální e-mail marketing a rozesílání newsletterů.

Více informací na webu emailkampane.cz


Move up to be healthy and happy

Projekt se zaměřuje na prevenci obezity a dalších chorob spojených se špatnou výživou a nezdravým životním stylem. Cílem je odstranění špatných návyků u nejmladších a snížení rizika onemocnění těmito chorobami. Cílovou skupinou jsou děti prvního stupně základních škol, jejich učitelé a rodiče.

Více informací na webu projektu


Hostel Ládví

Hostel Praha Ládví svým zákazníků nabízí levné ubytování s možností parkování a výbornou dostupností do centra města.

Více informací na webu Hostel Ládví


Partneři dětských akcí

DECATHLON

Decathlon je významný maloobchodní prodejce sportovního vybavení, oblečení a obuvi. Ve svých prodejnách v 19 zemích světa nabízí sortiment až pro 70 druhů sportů!

Více informací na webu DECATHLON


Aquacentrum Šutka

logo sutka

Aquacentrum Šutka je jedním z nejmodernějších plaveckých areálů v Praze i celé České republice. Svým návštěvníkům nabízí nejen padesátimetrový krytý bazén, ale též vířivku, divokou řeku, 2 tobogány, vodopád, relaxační bazén, dětské brouzdaliště i vodní bar s občerstvením. Pro milovníky wellness jsou v areálu k dispozici dvě finské sauny s venkovními ochlazovacími bazénky a dvě parní lázně.

Více informací na webu Aquacentrum Šutka


Prima

Společnost Bidvest vyvíjí, vyrábí a dodává zmrzlinu Prima do obchodů, cukráren a restaurací. Ve vlastním moderním závodě v Opavě vyrobí 12 miliónů litrů zmrzliny za rok. Mezi ně patří oblíbené nanuky Mrož a Pegas, Ruská zmrzlina, zmrzlinové dorty, zmrzlinové vany a další zmrzlinové výrobky.

Více informací na webu Prima


Kamsdětmi.com

Portálu Kamsdětmi.com, encyklopedie pro rodiče kam s dětmi od A do Z.

Více informací na portálu Kam s dětmi


Osmička pro rodinu

Posláním příspěvkové organizace Osmička pro rodinu je zajišťování volnočasových a vzdělávacích aktivit pro děti a mládež. V rámci terénní práce na základních školách na Praze 8 zajišťuje sociálně pedagogické služby včetně primárně preventivních aktivit. Poskytuje nejrůznější služby rodinám s dětmi, ale i prevenci sociálního vyloučení pro rodiče pečující o děti. Služby na podporu zkvalitnění partnerských a manželských vztahů, posilování rodičovských kompetencí, organizování příměstských táborů jakož i prázdninových letních táborů v jednotlivých Centrech a další aktivity v souladu s hlavním účelem organizace.

Více informací na webu Osmička pro rodinu


Pražská juniorliga

Pražská beachvolejbalová liga pro děti a mládež je oficiální soutěž Pražského volejbalového svazu v Praze.

Více informací na webu Pražská junior BEACHLIGA


 T-Mobile pomáháme

Logo T Mobile Pomahame

www.t-mobile.cz/microsites/pomahame