Anna Karan

Anna je běloruská malířka s celoevropským přesahem. Svá díla vystavovala ve Francii, Německu, Portugalsku, Polsku, Lotyšsku, Itálii, Rusku, na Slovensku a také v Čechách.

Pro její tvorbu je příznačná pestrobarevná škála, exprese a optimizmus.

Ráda experimentuje  a používá nesourodé materiály. Kombinuje různé výtvarné techniky, které se jí daří spojovat do ideálních celků. Její vnímání a vidění světa je ovlivněno jejím rodištěm (narodila se v běloruském Minsku), kde vystudovala malířskou akademii.

Další cesta ji pak zavedla do Prahy na Akademii výtvarných umění, konkrétně na katedru moderní malby, kde studovala u profesora M. Rittstejna. Čechy a Prahu si Anna oblíbila natolik, že zde nalezla druhý domov.

A vy můžete u nás v restauraci vidět její jedinečná výtvarná díla.

Otevření Beachklubu Ládví od 19.4.

Od pondělí 19.4. spouštíme:

✅ tréninky pro dospělé
✅  pronájmy kurtů
✅  dětské kroužky

❌ sprchy a šatny uzavřeny

Dle nařízení vlády může být na kurtu 6 dvojic v dostatečné vzdálenosti. V případě, že nemáte na kurtu trenéra, který bude rozestupy hlídat, prosíme o dodržování rozestupů mezi dvojicemi.

K návštěvě Beachklubu Ládví je nutné být členemNaši snahou je ochránit všechny sportovce proti nákaze nemocí Covid-19. Z tohoto důvodu je nutné mít při návštěvě negativní antigenní test (nebo PCR) ne starší než 5 dní.