Beachklub Ládví, největší beachvolejbalový areál v Praze

 

18 kurtů na plážový volejbaltréninky, turnajeparkour a restaurace s obří trampolínou

 

Kdo jsme?

Beachklub Ládví je největším beachvolejbalovým areálem v Praze a v celé České republice. Na všech 18 kurtech si zahrajete na jemném písku, na kterém před vámi běhaly největší světové hvězdy plážového volejbalu. Písek jsme totiž přivezli ze Štvanice kde se hrála světová série plážového volejbalu Swatch FIVB.

Beachvolejbal pro dospělé

Beachklub Ládví je otevřený pro veřejnost. Kurty si můžete pronajmout jednorázově nebo na celou sezónu. Pro začátečníky jsme připravili hned několik beach volejbalových tréninků pod vedením Tomáše Malčíka (bývalého reprezentanta ČR), Martina Václavíka (hráč extraligového Aera Odolené Vody), Jardy Malčíka (šéftrenéra Beachklubu Ládví) a Míry Justiána. Vybrat si můžete z klasických večerních tréninků, víkendových kempů nebo kempů v Itálii. Maminky si velmi oblíbily dopolední tréninky v úterý a čtvrtek s hlídáním dětí.

Každý víkend pořádáme beachvolejbalové turnaje pro začátečníky i pokročilé. V pátek večer pořádáme hrací tréninky, na které můžete dorazit i bez spoluhráče.

Díky dvěma nafukovacím halám sportujeme celý rok.

Největší mládežnický oddíl plážového volejbalu

V Beachklubu Ládví trénuje pravidelně téměř 500 děti. Pro děti jsou připraveny zájmové kroužky plážového volejbalu. Závodní oddíl Beachklubu Ládví vedený Jardou Malčíkem, bývalým trenérem rakouské beachvolejbalové reprezentace, obhájil vítězství v pražské beachvolejbalové juniorlize.

Beachklub Ládví není jen plážový volejbal

Dále Beachklub Ládví pořádá workoutové a crossfit tréninky ve spolupráci se Sport4Fightres. V areálu jsou umístěné 2 ping-pongové stoly s možností zapůjčení vybavení na recepci. Děti se mohou vyřádit na několika prolejzačkách, lanovém centru a obrovské nafukovací trampolíně.

Domácí kuchyně

V klubovém zázemí Beachklubu Ládví najdete šatny pro sportovce, restauraci a dětský koutek. V létě si můžete odpočinout na zahrádce. Naši kuchaři Filip a Pepa vaří každý den polívky a teplé jídla podle receptů jejich maminek. V létě grilujeme steaky a burgery. K pití si můžete vybrat z bohaté nabídky nealko i alko nápojů, včetně točené limonády a piva.

Sportovní areál Beachklub Ládví leží 5 minut od metra C Ládví.

letecke foto

 

Sledujte náš Facebook:

Nově rozjíždíme pro děti kroužek parkouru (sportovní gymnastiky) na Praze 8.

Pro velký zájem upravujeme hodiny a dělíme děti na tři menší skupiny. V kategorii do 10 let se kurz soustředí na rozvoj motoriky

IMG 9685a základy gymnastických a atletických dovedností a pomalu se budou seznamovat s parkurovými prvky. V pokročilé kategorii a v juniorech bude parkur nabírat na intenzitě.

Programem kurzu je gymnastická a atletická příprava s použitím parkourových technik. Budeme se učit rozvíjet motoriku s ohledem na měnící se stranovou preferenci, rozvíjet rychlost a koordinaci. Sportovní gymnastika a parkur jsou sporty, kde hrozí riziko úrazu. Trenéři proto budou klást velký důraz na bezpečnost, budou se snažit, aby si děti uvědomily rizika tohoto krásného sportu. Cílem kroužku je zdravý a všestranný sportovní vývoj dětí.

Trenéři

Matěj Palatý - absolvent FTVS, učitel tělocviku na Česko anglické škole a trénér I.třídy sportovní gymnastiky a atletiky

Michal Filipin - absolvent PedF UK Praha v oboru biologie tělesná výchova (ČR), absolvent Gerler Sport and Physical Education Academy (Dánsko), instruktor fitness, učitel se 7-letou praxí v oboru TV ve školství, mentor parkouru se 7-letou praxí

Termíny kroužků:

Pondělí

16:00 – 17:00 začátečníci (7-11 let), Jan Horák

17:00 – 18:00 pokročilí (7-11 let), Jan Horák

18:00 – 19:00 starší (12+ let PK1 - le parkour de combattant – funkční trénink), Mgr. Michal Filipin

Středa

16:05 – 17:05 začátečníci (7-11 let), Mgr. Matěj Palatý

17:05 – 18:05 pokročilí (7-11 let), Mgr. Matěj Palatý

18:05 – 19:35 starší (12+ let PK1 - le parkour du combattant – funkční trénink), Mgr. Michal Filipin

Místo:

Najdete nás v areálu Beachklubu Ládví, ve školní tělocvičně v 1.patře. Vstup je ze strany tenisových kurtů-zelené dveře.

 

Více informací: https://www.parkourladvi.cz/

 

Nově rozjíždíme pro děti kroužek parkouru / sportovní gymnastiky. Pro velký zájem upravujeme hodiny a dělíme děti na tři menší skupiny. V kategorii do 10 let se kurz soustředí na rozvoj motoriky a základy gymnastických a atletických dovedností a pomalu se budou seznamovat s parkurovými prvky. V pokročilé kategorii a v juniorech bude parkur nabírat na intenzitě.


Programem kurzu je gymnastická a atletická příprava s použitím parkourových technik. Budeme se učit rozvíjet motoriku s ohledem na měnící se stranovou preferenci, rozvíjet rychlost a koordinaci. Sportovní gymnastika a parkur jsou sporty, kde hrozí riziko úrazu. Trenéři proto budou klást velký důraz na bezpečnost, budou se snažit, aby si děti uvědomily rizika tohoto krásného sportu. Cílem kroužku je zdravý a všestranný sportovní vývoj dětí.

 

Trenéři:

 

Matěj - absolvent FTVS, učitel tělocviku na Česko anglické škole a trénér sportovní gymnastiky

xy - parkur

Jan Horák - xxxx

 

Termíny kroužků:

Pondělí

 

od 16.00 do 17.00 děti začátečníci (doporučený věk od 6 do 10 let)4-5

od 17.00 do 18.00 děti pokročilí (doporučený věk od 6 do 10 let)

od 18.-19.00 junioři (doporučený věk od 11 do 17 let)

 

Středa

 

od 16.35 do 17.35 děti začátečníci (doporučený věk od 6 do 10 let)4-5

 

 

od 17.35 do 18.35 děti pokročilí (doporučený věk od 6 do 10 let)

 

 

od 18.35-20.00 junioři (doporučený věk od 11 do 17 let)

 

 

 

 

Místo:

Najdete nás v areálu Beachklubu Ládví, ve školnítělocvičně v 1.patře. Vstup je ze strany tenisových kurtů-zelené dveře.

Přihláška ke stažení: