Pro beachvolejbalovou sezónu 2017/2018 jsme si pro Vás připravili hned několik zajímavých turnajů v plážovém volejbalu v několika kategoriích tak, aby si vybral opravdu každý. Pro usnadnění Vaší orientace se budeme snažit pořádat beachvolejbalové turnaje konkrétní herní úrovně vždy stejný víkend v měsíci.

Pro registraci do turnaje prosím využijte náš rezervační systém níže.

Nabídka beachvolejbalových turnajů: 

SAM73 Ládví Beach Cup

Začínáte teprve s beachvolejbalem, ale už by jste chtěli zažít pocit vítězství? Máme pro Vás speciální beachvolejbalový turnaj , které je určen jen a pouze pro začínající hráče a hráčky. Hlavními cenami je značkové oblečení SAM73, dále věcné ceny od společnosti Sheron, dárkové poukazy do Beachklubu Ládví a mnoho dalšího.

Milíře Ládví Beach Cup

Chcete pravidelný turnaj každý měsíc pro krásný sportovní zážitek? Tak doporučujeme náš Milíře Ládví Bech Cup. Turnaj je určen pro pokročilejší hráče, což v praxi známená, že přijmu, nahraju, zaútočím, ale ne vždycky se povede. Hlavní cenou v tomto turnaji je víkendový pobyt v horské chatě Milíře v Peci pod Sněžkou nebo hotelu Churáňov. Oba pobyty jsou s polopenzí a pro 2 osoby.

TEP Factor Míra Cup

Míra Cup je turnaj s dlouholetou tradicí organizovaný naším trenérem Mírou Justiánem. Tento turnaj je spíše určen pro pokročilejší hráče a hráčky, kteří jsou ochotni vypustit na kurtu duši. Hlavní cenou je dárkový poukaz na hru TEP Factor.

Mercuria Ládvík Cup

Velmi kvalitně obsazovaný turnaj pro všechny děti. Hraje se hned v několika kategoriích, rozdělených podle věku. Hlavní cenou pro vítěze jsou vouchery na laser game v Mercuria Laser Game, volné vstupy do Aquacentra Šutka, medaile a trička. Dále pak drobné věcné ceny. Pravidla zde: Pravidla

CACAO Lady Cup

Turnaj určený pro profesionální hráčky, který organizuje Tereza Kotlasová účastnice MS U19 ME U20, ME U22 a Mistrovství ČR žen. Hlavní cenou jsou dobroty od CACAO Prague.

Mixový turnaj juniorů

Tento turnaj je určený pro juniorské kategorie U18 a U20. Jedná se o mixový turnaj.

Nevíte, do jakého turnaje se přihlásit? Kontaktujte nás na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

Rezervační systém: