Beachvolejbalové tréninky pro dospělé na Praze 8

Chcete začít s plážovým volejbalem? Nebo chcete jen zlepšit své taktické znalosti? Či snad jen vytřibit svoji techcniku? Pak jste tu správně. Beachklub Ládví nabízí tréninky pro dopělé bez rozdílu věku.

Máte zájem o soukromý trénink? Kontaktujte nás na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Specifikace jedotlivých tréninků:

Beachvolejbalový trénink pro začátečníky

Každý jednou začínal tak proč by jste si to nezkusili i Vy? Tréninky jsou vedeny především zábavnou formou. Cílem těchto tréninků je naučit základy plážového volejbalu. Největší důraz je kladený na odbití obouruč spodem, zvaného jako bagr. V průběhu těchto tréninků se také setkáte s odbitím obouruč vrchem (psrty), servisem, lobem a dalšími technikami odbíjení.

Beachvolejbalový trénink pro mírně pokročilé

Tyto tréninky již předpokládají určitou znalost beachvolejbalových úderů. Jsou zaměřeny hlavně na zlepšování techniky všech úderů, nácvik herních situací a taktiky hry,

Beachvolejbalový trénink pro pokročilé

Zde už je hlavní náplní samotná hra. Předpokladem je zvládnutí většiny beachvolejbalových způsobů odbití. Hlavní náplní je především taktika hry, s drobnou úpravou techniky úderů.

Beachvolejbalový trénink pro maminky s hlídáním dětí

Tento trénink je zaměřen hlavně na záklday beachvolejbalu. Tyto tréninky jsou v dopoledních hodinách a jsou určené pro maminky na mateřské dovolené. Ovšem pokud se i nějaký tatínek chce zúčastnit, tak to není problém. Z celkového 2 hodinového tréninku je samotný trénink 1,5 hodiny. Zbývající hodina je určena pro volnou hru. Po celou dobu tréninku se o Vaše děti postará profesionální chůva. Trénink probíhá s podporovou hlavního města Prahy

hlavni mesto praha

Otevřené hry beachvolejbalu

Tento typ "tréninku" je určen pro všechy, kteří si chtějí beachvolejbal zahrát, nejen trénovat. Hraje se vždy na jeden hraný set do 21 bodů. Je to tedy takový "turnaj", kde se nehledí na výsledek. Po celou dobu je k dipozici trenér, který vždy rád pomůže a poradí. Pokud se přihlásíte jako jednotlivec, tak máte možnost si s trenérem i zahrát.

Nevíte do jaké kategorie se přihlásit? Rádi Vám poradíme :). Veškeré dotazy směřujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Rezervační systém:

Návod pro práci s rezervačním systémem

pouze příštích 30 dní
Bez omezení času