Aktuálně z Beachklubu Ládví


22.10. se uskutečnil už 2. turnaj ze série dětských turnajů LÁDVÍK CUP , kterému běží již 2. ročník .

Turnaje se zúčastnilo 71 dětí , takže o prvenství v našich 4 otevřených kategorií se popralo 34 dvojic a jedna trojice . Konkrétní kategorie byly :

PŘEHAZOVANÁ : V kategorii přehazovaná se utkalo 8 týmů, které byly rozděleny do 2 skupin po 4 a první dva ze skupin se mezi sebou utkali v semifinálových a následně finálových zápasech o první 4 místa . První 4 týmy jsou -4. ANETKA,ADÉLKA 3. ÁĎA ,ÁĎA 2.NIKOLAS,MIKY a 1.RŮŽA,NATY

ZJ. MINIBEACH : Kategorie zj.minibeach se uskutečnila za účasti také 8 týmů a průběh byl stejný jako v přehazované. Mezi nejlepší týmy se dostali holky , které teprve chodí od září , takže pro jejich trenéra krásné zjištění ( mě 😀 ) , konkrétně to byly : 4.SOFČA,LINDA 3.KAČKA,KÁJA 2.ELIŠKA,MÁJA a 1.JOLČA,ÁĎA .

MINIBEACH : Dříve naše elitní kategorie , ale protože naše výkony jdou nahoru , tak už jen druhá nejvýkonnější kategorie , za to nejobsáhlejší , měli jsme zde 11 týmů , které ve dvou skupinách hráli o první 2 místa , která postupovala do semifinále , kde se rozhodlo o finále a zápasu o 3. místo . Nejlepšími 4 týmy byly : 4.LENKA,JOHANKA 3.ÁĎA,JULČA 2.MATĚJ,KUBA A 1.KIKI,VERČA

BEACH : Poprvé jsme měli příležitost otevřít kategorii beach , kde naši hráči už museli všechny 3 doteky odehrát bez pomoci chycení balonu a popasovali se s tím skvěle , byla radost pohledět a dokonce se naše nově otevřená kategorie naplnila hned 9 týmy , které podle systému turnaje opět hráli o nejlepší 4 místa a na nich se umístily tyto týmy : 4.TERKA,LŮCA 3.ELI,NATY 2.SOFČA,ANIČKA a nejlepším týmem byla dvojce SÁRA s ELIŠKOU.

VŠEN TÝNŮM MOC GRATULUJEME A DĚKUJEME ZA ÚČAST !!

Každý turnaj má nějakou novinku , nějakou specifičnost , touto novinkou a vyjmečností krom otevření nové kategorie „BEACH“ byla návštěva našich týmů z výkonnostního oddílu , které nám ukázali kam se naše hra dá ještě posunout ,když budeme tvrdě makat a předvedli nám skvělé výkony !! Moc jim děkujeme !!

Ještě v poslední řadě bych chtěl poděkovat Ondrovi za skvělou pomoc , díky které jsme turnaj zvladli na výbornou J ! Díky !!

Uvidíme se při dalším kole LÁDVÍK CUPU , které nás čeká 19.11.2017 !!

Martin Václavík

22752202 1651072261622632 1261191681 n

Novinky