Aktuálně z Beachklubu Ládví


Zdravíme všechny beachaře ! Máme pro Vás novinku a tou je nová série turnajů Cacao lady cup tady v Beachklubu Ládví, která nabízí skvělou podívanou na beachvolejbal i v zimě! Přijďte se vždy jednu neděli v měsíci bavit s námi !

Náš juniorský reprezentační pár Kotlasová-Resová pořádají tento turnaj pro profesionální hráčky, kterého se mají možnost účastnit i některé juniorské páry včetně nejlepšího juniorského páru Beachklubu Ládví. Pro naše holky je to nejenom velká zkušenost zahrát si s kvalitními ženskými páry ale i motivace k další práci.

Hlavním sponzorem tohoto turnaje je Cacaoprague - kavárna a cukrárna v Praze na Náměstí Republiky, která pro hráčky zajišťuje ty nejlepší svačiny a obědy, aby měly po celý turnaj dostatek energie i vitamínů.

První turnaj se odehrál v neděli 22.10., kde se naše pořadatelky (ambasadorky) ujaly mladších hráček a snažily se naučit jak sebe tak i holky novým věcem. Celkem se účastnilo 9 párů. Hrálo se systémem na dvě skupiny (po 4 a po 5 týmech) kde se první dva týmy z každé skupiny posunuly do semifinále a zbylé týmy do bojů o 5. místo.

Konečnými vítězkami se staly Petra Cuřínová s Amálií Tónovou, které porazily v napínavém utkání Terezu Kotlasovou s Alenou Novotnou. Třetí místo vybojovaly Daniela Resová s Eliškou Soejonovou nad Petrou Šimonovskou a Míšou Kaňovou. Všem párům gratulujeme a přejeme mnoho štěstí v dalších turnajích!

Premiéra Cacao lady cupu byla úspěšná. Přijďte se podívat, zafandit a uvidíte sami. Těšíme se na Vás

Autor: Tereza Kotlasová

22752894 1672181122812550 228777612 n

Novinky