Aktuálně z Beachklubu Ládví


 

Minulý víkend začala první část druhého kola pražské juniorligy.

V nejmladší kategorii do 10 let, která se hrála v Beachklubu Ládví, naše dvojice Amálie Ebertová a Julie Žambochová ve finále podlehly Tereze Rybnárové a Alexi Mrázovi z Beachklubu Pankrác, a nakonec z toho bylo krásné druhé místo. Těsně pod stupni vítězů skončila Adéla Herbstová s Adélou Koubovou. V TOP 10 se také ještě umístili Jan Markvart a Růžena Procházková.

V kategorii do 12 let opět kraloval Beachklub Pankrác, který byl zároveň pořádajícím klubem. Alex Mráz tentokrát s Alexandrem Jonke porazili ve finále naši dvojici Anetu Nesměrákovou a Kristýnu Průšovou. Na krásném třetím místě se umístily Eliška Žambochová s Nicol Selicharovou. Na děleném pátém místě skončily hned dvě naše dvojice Amálie Ebertová s Adélou Petříkovou a Barbora Márová s Julií Žambochovou. Pro Beachklub Ládví to bylo nakonec 4 dvojice v TOP 10!

V kategorii do 16 let, která se hrála na Domynu, se kvůli vyššímu počtu přihlášených dvojic hrály tři ligy. Marie Mlejnecká s Bárou Fremundovou poslední zápas kvůli zranění bohužel nedohrály, ale nakonec z toho bylo krásné čtvrté místo. Na sedmém místě se umístily Michaela Bendová a Veronika Košťálová. Pochvala patří také Kláře Selicharové s Adélou Míkovou a Nikole Havlínové s Annou Dvořákovou, které nakonec skončily na 10 a 11 místě.

Kategorie mužů do 18 let se hrála na Hamru. Tadeáš Trousil s Václavem Kůrkou obsadili třetí místo. Další naše dvojice Ondřej Piekarz s Karlem Šedivým, Michal Dvořáček s Janem Březinou a Jakub karban s Tomášem Váňou obsadili devátou a dělenou jedenáctou příčku.

Kategorie mužů do 20 let se konala v areálu ABC Bráník. Naše dvojice Ondřej Zatloukal s Filipem Molčanyim skončili na čtvrtém místě. Na děleném sedmém místě se umístili Oliver Kheilm s Tadeášem Trousilem a Karel Šedivý s Ondřejem Piekarzem.

Náš šestkový tým hrající pražský přebor kadetek vyhrál 2:0 na sety a postoupil tak do 2 ligy.

Tento víkend pražská juniorliga pokračuje kategoriemi do 14 let, muži do 16 let, ženy do 18 let a ženy do 20 let. Přejeme Všem našim dvojicím i o tomto víkendu mnoho úspěchů.

jl 4 5.11.2017

jl 4 5.11.2017 3

jl 4 5 11 2017 2

pp sestky 4 5 11 2017

 

Novinky