Aktuálně z Beachklubu Ládví


Zažij beachvolejbal s Kristýnou Kolocovou a Míšou Kvapilovou

Mistři České republiky v plážovém volejbalu Marcel Mysliveček a Martin Pihera podpoří akci Zažij beachvolejbal. Česká asociace beachvolejbalových klubů pořádá od 17.  do 25. listopadu beachvolejbalový týden otevřených dveří. Děti a studenti si mohou vyzkoušet zadarmo beachvolejbal. Akce vyvrcholí benefičním turnajem Vyber si, vydraž si a zahraj si, kterého se zúčastní i stříbrná dvojice z letošního mistroství Evropy Kristýna Kolocová a Michala Kvapilová.

V týdnu od 17. do 25. listopadu proběhne v pražských beachvolejbalových areálech týden otevřených dveří “Zažij beachvolejbal”. Ve většině areálů proběhnou ukázkové tréninky a turnaje zadarmo. V Beachklubu Strahov se předvedou mistři republiky Marcel Mysliveček a Martin Pihera. Vyvrcholením akce Zažij beachvolejbal bude tradiční benefiční turnaj. Zahrát si s největšími hvězdami a podpořit dobrou věc budete moci díky charitativní dražbě v pátek 24. listopadu. Dražit se budou stříbrné z ME Kristýna Kolocova a Michala Kvapilová, mistři republiky Marcel Mysliveček a Martin Pihera nebo Ondřej Perušič s Davidem Schweinerem a další.

Konkrétní aktivity najdete na stránkách jednotlivých areálů. Akci Zažij beachvolejbal podpořilo hlavní město Praha. Mediálním partnerem je největší volejbalový portál volleycountry.cz.

Přehled programu akce Zažij beachvolejbal:

17.11.

Beachklub Ládví - turnaj pro studenty základních a středních škol

Beachklub Strahov - studentský den ČVUT, VŠCHT, lékařské fakulty UK a MMF

Beach Domyno - sváteční turnaj smíšených dvojic “open – mixy“ a „Night beach cup – mixy“

ABC Beach Braník - studentský tréninkový kemp

Prague Beach team - sváteční večerní amatérské mixy

Beachklub Pankrác - studentský turnaj OPEN pro studentky

25.11.

Hamr Sport - den otevřených dveří a tréninky s Martinou Jakubšovou

Benefiční turnaj

Zažij beachvolejbal verze2

Novinky