Aktuálně z Beachklubu Ládví


 

V sobotu 11. listopadu proběhl v areálu Beachklubu Ládví parkourový workshop. Moderní sport, který spojuje prvky sportovní gymnastiky, akrobacie a atletiky, přilákal 105 dětí z celé Prahy 8. Vstupné na workshop bylo díky podpoře společnosti T-Mobile zdarma.

“Přišlo nám o 30 dětí více než byla plánovaná kapacita a tak jsme workshop prodloužili z původně plánovaných 90 minut na dvě hodiny,” přibližuje velký zájem dětí trenér Jan Horák. Děti se seznámili se základními parkourovými prvky, které si pod odborným dohledem trenérů také hned vyzkoušeli. Ve velké tělocvičně se metala salta, flipy, beka, skákaly vaulty a cat leapy. Nadšení a spokojenost z akce byla čitelná z tváří dětí i rodičů. 

Další podobnou akci plánujeme na 20. ledna 2018. Pro více informací sledujte náš facebookový profil ParkourLádví nebo webové stránky www.parkourladvi.cz.

Dále bychom Vás rádi poprosili o pomoc v soutěži o nejlepší projekty na rozvoj městské části. Přihlásili jsme 2 projekty. Cílem prvního projektu je vybudování parkurového hřiště pro teenagery. V druhém projektu bychom chtěli dovybavit fungující venkovní posilovací hřiště posilovacími prvky, zasíťováním elektrickou energií a instalací bezpečnostních kamer.
Koukněte na krátké video https://youtu.be/SvEoQ8gu4t8 a prosím pomožte nám při hlasování. 
Mockrát děkujeme!!!

Hlasovat můžete online zde: http://bit.ly/2hrwdQs

rsz parkur seminar 1

rsz parkur seminar 2

rsz parkur seminar 3

rsz parkur seminar 4

rsz parkur seminar 5

 

Novinky