Aktuálně z Beachklubu Ládví


Registrace

1) Registraci musíte provést v pravé horní části obrazovky.

registrace

2) Zadáme email, na který následně přijdou přístupové údaje a budeme ho využívat ke komunikaci s Vámi (NE REKLAMNÍ SDĚLENÍ!!!)

email

3) Vyplnění údajů - vyplníme veškeré povinné náležitosti, PSČ zadáváme bez mezery. Důležité je také vyplnit stát, z důvidu mezinárodní předvolby u Vašeho telefonního čísla, které opět využíváme ke komunikaci s Vámi v případě náhlých událostí, které znemožňují návštěvu u nás. (např. výpadek proudu atp.)

registrace dokonceni

3) Pak už jen dostanete potvrzení přístupových údajů na Váš email a registrace je hotová.

Přihlášení

1) Přihlášení musíte provést v pravé horní části obrazovky. K jakékoliv rezervaci musíte být přihlášeni. Zároveň také můžete viděť, kdo další jde s Vámi např. na trénink.

prihlaseni

2) V případě, že nevíte heslo, je nutné si ho nechat odeslat. Možnost pro odeslání hesla se zobrazí až po prvním neúspěšném pokusu o přihlášení. Systém Vám ho automaticky odešle na email uvedený v kolonce email.

nevim heslo

3) Úspěšné přihlášení poznáte tak, jak je uvedeno na obrázku níže. Zárověň si také popíšeme důležitá tlačítka.

  • Seznam rezervací - Vaše aktuální rezervace, se kterými můžete dále pracovat, ale to si rozebereme níže.
  • Kredit - Váš aktuální zůstatek kreditu, který můžete využívat k platbě. Ten je možné si nabít hotově (nebo platební kartou) na recepci.

head

4) Nyní můžete vytvářet rezervace.

Rezervace akce

1) V seznamu akcí si vyberte akci, o kterou máte zájem a klikněte na detail, čímž se dostanete do detailu konrétní akce.

seznam akci

2) Nyní máte možnosti rezervace, které si popíšeme detailněji - POZOR - některé možnosti nemusí být povolené

  • Vidíte veškeré informace o akci, ale to zajímavější začíná níže.
  • Pod seznamem účastníků vidíte možnosti rezervace. Můžete si rezervovat jednotlivou akci, a u tréninků si navíc můžete zvolit na "cyklus akce", což je vlastně permanentka 10 vstupů, kterou nabízíme. Pro více informací nás kontaktujte.
  • Rezervoat míst - můžete si rezervovat více míst
  • Účatníci - jména účastníků, kteří se akce účastní - POZOR! - u akce dětí je nutné úvést jméno dítěte
  • Rezervovat - uloží rezervaci
  • Rezervovat a zaplatit z kreditu - akci zarezervuje a strhne částku z kreditu uživatele - POZOR! - Pro zobrazení tlačítka musíte mít dostatečný kredit
  • Rezervovat a zaplatit přes ČSOB platební bránu - akci zarezervuje a otevře se platební prostředí platební brány pro platbu kartou

detail akce

3) Nyní již máme akci rezervovanou a popřípadě zaplacenou.

Platby již rezervovaných akcí

1) Otevřeme si seznam našich rezervací

seznam

2) Vidíme seznam našich aktivních rezervací a otevřeme si detail rezervace, kterou chceme platit.

detail

3) Můžeme si opět vybrat metodu pro platbu. Tlačitko pro platbu kreditem opět nebude vidět v případě, že nemáte dostatečný kredit.

 detail platba

V případě jakýchkoliv dotazů prosím kontaktujte Matějě Brnku (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.).

Novinky