Aktuálně z Beachklubu Ládví


19.11.2017 se odehrál již 3. turnaj ze série dětských turnajů LÁDVÍK CUP , kterému běží už 2. ročník .

Turnaj odstartoval tradičně v 9 hod. za účasti 67 účastníků a za organizace mé komentátorské maličkosti a Hanky Bednářové jakožto tabulkové vedoucí :D .

Díky úspěchu na minulém turnaji jsme nechali otevřené všechny 4 kategorie , které nám probíhali následovně :

PŘEHAZOVANÁ – kategorie našich nejmenších , kde bylo celkem 6 týmů , které se po utkání ve skupinách utkali ještě o celkové umístění a mezi nejlepší 3 patří tyto týmy :

3.TOM,VIKY      2. DAVID,NIKOLAS     1.ÁĎA,ÁĎA.

MINIBEACH – kategorie vytvořená pro děti , které začínají teprve od září a mohli se pomalu do beachvolejbalu dostávat . V této kategorii jsme měli jen 5 týmů, které se po skupině opět měli šanci ještě porvat dát o celkové umístění a nejlépe dopadly tyto 3 týmy :

3.KAČKA,DORKA     2.KÁJA,ÁĎA     1.RŮŽA,NATY

MINIBEACH – naše nejobsáhlejší kategorie , kde se nám utkalo hned 15 týmů ve 3 skupinách , kde si každý z účastníků zahrál 4 zápasy a 3 nejlepší týmy ze skupin se utkali ve finálové skupině o první 3 pozice a konkrétně dopadli takto :

3.ŠÁRKA,ANIČKA     2.AMY,ÁĎA     1.EVA,KAČKA

BEACH – naše nejvýkonnější kategorie , která nám přinesla již dost kvalitních výměn a skvělé zápasy , které vyvrcholili obrovským finálem , které za přítomnosti všech účastníků , rozhodčích (Hanky :D ) a živého komentáře přineslo nevídanou atmosféru a kvalitu jakou si zasloužilo . Nesmíme opomenout všechny boje , ve kterých bylo 7 týmů a nejlepšími 3 týmy se stali :

3.MERY,KAČKA     2.NELI,MICHAL     1.VENDY ,VERČA

Turnaj měl skvělou atmosféru a účast , za kterou bych chtěl poděkovat všem zúčastněným ,kteří nám opět dokázali , že je to nádherný sport a že jejich um jde pořád výš a výš.

Rád bych na to navázal pozváním vás na náš další MERCIRIA LÁDVÍK CUP ,který se koná 23.12. a v takový speciální termín bude i speciální turnaj , který nabídne dárek pro každého účastníka a celý turnaj bude ve Vánočním vydání , včetně naší organizátorské dvojice :D !!

Autor: Martin Václavík

23770115 1679501678779690 559533185 o

Novinky