Aktuálně z Beachklubu Ládví


 

Na Vaše podněty jsme zjistili, že nastavené časové intervaly pro vytváření online rezervací na tréninky v Beachklubu Ládví nejsou ideální. 

Aktuálně je systém nastaven tak, že pokud nemáte zaplacenou rezervaci (kartou, z kreditu, či jinak), tak vás počítač automaticky 8 hodin před začátkem tréninku vymaže ze seznamu účastníků. 

Problém:

Stalo se nám, že jste nebyli na emailu a netušili jste, že jste z tréninku odhlášeni. Zároveň je to příliš krátká doba, abyste mohli změnit program a dohlásit se z pozice náhradníka.  

Řešení:

Proto jsme se, i po diskuzi s některými z vás, rozhodli upravit časový interval do kdy musí být rezervace zaplacena, aby se stala platnou. Od středy 13.12.2017 bude nutné zaplatit rezervaci ihned při jejím vytvoření. Všechny rezervace, které nebudou zaplaceny, budou automaticky zrušeny. V případě že máte kredit, zabere Vám to úplně stejně času jako vytvoření rezervace.

Praktické výhody:

Systém už vás nebude moci automaticky odhlásit pouhých 8 hodin před tréninkem.

I nadále se můžete bezplatně odhlásit z již zaplaceného tréninku a to do 24 hodin před začátkem tréninku.

Mohu trénink bezplatně zrušit?

Ano rezervaci můžete bezplatně zrušit 24 hodin před začátkem tréninku emailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. (u permic je to hodin 12). Výjimkou jsou také dopolední tréninky a to v případě, že máte nahlášené dítě, můžete rezervaci bezplatně zrušit až v 8 hodin ráno telefonicky p. Falcovi.

Jak se to dotýká těch, co mají permici?

Pro vás běží systém stejně jako dosud. V případě zakoupení permice však musí být také ihned zaplacena. Po uhrazení permice máte nárok na 10 vstupů, resp. na 2 náhrady. Abyste mohli náhradu uplatnit, musíte se z tréninku odhlásit nejpozději 12 hodin před jeho začátkem.

Kam vrátíme peníze?

Pokud svoji účast zrušíte včas, automaticky vám peníze dobijeme do vašeho kreditu a vy je můžete využít na jiný trénink, turnaj nebo pronájem kurtů. 

 

Novinky