Aktuálně z Beachklubu Ládví


Ve čtvrtek 22. února se uskuteční v pražském Beachklubu Ládví akce Na pláž. Malé děti si pohrají na největším krytém pískovišti v Praze, vyzkouší plážový volejbal, probudí umělecký talent ve výtvarných dílnách Osmičky pro rodinu nebo si zaskáčou na nafukovacím hradu.

Maminky s dětmi mohou využívat kryté pískoviště v Beachklubu Ládví celou zimu. Každé úterý a čtvrtek od 09:00 do 12:00 až do konce března 2018 bude k dispozici jeden kurt pro malé děti. Jana Solomonová, radní Prahy 8 pro sport dodává: “Pískoviště je pro děti otevřené zcela zdarma. Na své si přijdou nejenom rodiče s dětmi, ale i mateřské školy.”

Pískoviště se nachází ve vyhřívané hale, skluzavka a bábovičky jsou připravené a pro rodiče i nejmenší je připravené posezení v s výhledem na pískoviště. Maminky si mohou pochopitelně dát kávu, čaj nebo něco sladkého na zub. Maminky si mohou i sami vyzkoušet zahrát plážový volejbal. “V úterý i ve čtvrtek dopoledne jsou připraveny beachvolejbalové tréninky s hlídáním dětí,” upřesňuje Matěj Brnka, sportovví manažer Beachklubu Ládví. Sportovní areál Beachklub Ládví leží 5 minut od metra C Ládví.

Více informací na www.beachklubladvi.cz

NaPlaz page 001

Novinky