Aktuálně z Beachklubu Ládví

Neděle v Beachklubu Ládví se nesla v duchu turnajů pro dospělé. Odehrály se nám hned 2 turnaje! Oba turnaje a zábavu měl po celou neděli na starost organizátor Martin Václavík.

Jedním z těchto turnajů byl turnaj SAM73 LÁDVÍ CUP, vytvořený speciálně pro kategorii začátečníků.

Turnaj nám odstartoval už od 10 hodin. Utkalo se mezi sebou 8 týmů ve 2 skupinách, které sportovce rozdělily do finálových skupin, kde hráče a hráčky čekaly další 3 obtížné zápasy o umístění. Každý z týmů si tím pádem přišel na minimálně 9 setů. Celý tento turnaj proběhl ve skvělé atmosféře a všichni účastníci předvedli, že i když jejich cesta teprve začíná, tak dokáží ukázat krásný volejbal. Nejlepší 4 týmy si pak rozdělili hodnotné ceny od sponzorů turnaje, kterými jsou SHERON a SAM73, který do turnaje opět dodal skvělé kousky oblečení, ze kterých se radovaly hned 2 vítězné páry.

Druhý turnaj připravený pro hráče pokročilé úrovně MILÍŘE LÁDVÍ CUP. Turnaj začal ve 14 hodin a jeho kapacita 12ti páru byla plně obsazena. Hrálo se o víkendový pobyt na chatě MILÍŘE pro 2 osoby. Hráči a hráčky měli možnost se přihlásit i samostatně a najít si svého spoluhráče až na místě, což se podařilo a každý našel koho hledal. Turnaj se rozjel v kvalitní úrovni v celé velké hale, což umožnilo zápasy pouštět jak na běžícím páse. Díky tomu měl každý z účastníků 6 zápasů, které nám určily vítěze víkendového pobytu, ale i zbylá medailová místa byla odměněna. Turnaj měl z velké části mixovou účast, které jsme se snažili docílit. Díky skvělé úrovni turnaje byla podívaná pro oko diváka volejbalovou lahůdkou .

Tou největší třešničkou na dortu bylo následné posezení, v domácí atmosféře, která sem patří a bez které by to nebylo ono!!!

Další turnaje obou kategorií proběhnou již 11.3.2018!!

Autor: Martin Václavík