Aktuálně z Beachklubu Ládví


O víkendu se konalo halové MČR žen. Pořádal ho s pověření ČVS klub Viktoria Brno. Utkání probíhala od pátku, kdy byla na pořadu kvalifikace, až do nedělních závěrečných bojů.

Beach klub Ládví + Vorteam, zde měl své zastoupení a to v týmu Tereza Kotlasová a Daniela Resová (hráčka, která působila právě v pořádajícím klubu pod vedením P. Šafáře). Do turnaje nastupovaly jako třetí nasazené. Hlavním cílem bylo ověřit, co se podařilo v přípravném období natrénovat a pokusit se umístit co nejlépe.

V sobotu se týmu hra dařila a po třech výhrách se probojoval do bojů o medaile. Bohužel v jednom z těchto utkání byla Daniela při bloku nešťastně zasažena do palce. Tento faktor měl negativní vliv s ohledem na nedělní boje o medaile. V semifinále v utkání s nasazenými jedničkami Š. Nakládalovou a M. Bonnerovou došlo k opětovnému naražení již zmíněného palce a i když se Daniela snažila bolest snášet statečně a nedat nic najevo na kvalitní pár soupeřek náš výkon nestačil.  Do boje o bronzovou medaili jsme po domluvě s hráčkami již nezasáhli a utkání jsme ze zdravotních důvodů skrečovali (návštěva lékaře a zjišťování závažnosti zranění) .

Nicméně jsem s herním výkonem týmu v této části přípravy spokojen. 

Další akce, které se zúčastníme je halové MČR U22 pořádané naším klubem v termínu 7. -8.4.  Pokud budete mít čas, přijďte nás podpořit a zároveň se podívat na špičkový juniorský beach volejbal. 

R. Vorálek

(trenér páru Tereza Kotlasová, Daniela Resová)

35d4641a 6801 47c7 9590 ec9aaa6c85b2

 

Novinky