Aktuálně z Beachklubu Ládví


HALOVÉ MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY JUNIORŮ A JUNIOREK!

 

          Beachklub Ládví na konci března pořádá Halové mistrovství juniorů a juniorek U20. Jak dopadne první oficiální konfrontace nově vzniklých reprezentačních mládežnických týmů? Naváží svěřenkyně Rosti Vorálka Kotlasová/Resová na titul z loňského léta? Na úspěchy určitě pomýšlí i mládežnická složka Beachklubu Ládví - vítězové Pražské junior beachligy ročníku 2015/2016 pod vedením Jardy Malčíka nebo brněnské týmy plážových volejbalistů Milana Džavonoroka. Určitě se máme na co těšit. Přijďte se podívat na skvělé a napínavé zápasy mladých beachvolejbalistů!

         Poslední březnový víkend 25. – 26. bude v Beachklubu Ládví patřit turnaji o titul halových šampionů respektive šampionek do 20 let. Akce se zúčastní nejlepší juniorské dvojice u nás. Během tohoto víkendu budeme mít příležitost vidět první oficiální střetnutí týmů nově vzniklého reprezentačního úseku dívek, které připravuje trenér Pavel Krč. Obhájí duo Resová/Kotlasová triumf z loňského léta, nebo do boje o titul zasáhnou i další reprezentační týmy? Na mety nejvyšší určitě pomýšlí mistryně republiky a mistryně Evropy do 18 let Martina Maixnerová s Marií Sárou Štochlovou a úspěšná dvojice Natálie Honzovičová s Terezou Pluhařovou. Mezi juniory máme několik nadějných párů, které by mohli zasáhnout do finálových bojů. Nejlepších výsledků v uplynulé sezóně však hlavně dosahovali sokolští mladíci z Brna, pod vedením bývalého olympionika Milana Džavonoroka. Necháme se překvapit, zda naváží na úspěšný minulý rok nebo je překvapí některé dvojice vítězů Pražské junior beachligy z Beachklubu Ládví nebo z dalších beachových a šestkových klubů.

Hlavní soutěž jednotlivých kategorií se odehrají formou víkendového turnaje. V obou kategoriích se představí celkem 24 dvojic. Utkají se v KO systému na dvě prohry. Kvalifikace bude otevřena pro 16 hráčů a 16 hráček, v které se bude hrát o 6 postupových míst do hlavní soutěže. V neděli 26. března bude turnaj vrcholit finálovými utkáními.

Všichni příznivci „plážáku“ jsou srdečně zváni!

Program:

pátek 24. března - kvalifikace od 14 hod.

sobota 25. března - hlavní soutěž

neděle 26. března - finálová utkání hlavní soutěže