Provoz sportovního areálu se neobejde bez partnerství města a sponzorů. Touto stránkou bychom rádi poděkovali všem našim příznivcům a podporovatelům.

Máte rádi sport a přemýšlíte o podpoře smysluplného projektu na Praze 8 nebo dokonce plánujete zasáhnout celou republiku? Napište nám na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a my Vám připravíme zajímavou a konkrétní nabídku.

Usilovně hledáme:

  • sponzory konkrétních projektů, které chystáme v areálu pro Vás
  • partnery finanční i materiálové pro naše turnaje (ceny)
  • partnery pro sportovní turnaj v přehazované pro děti z dětských domovů
  • parntery pro akce, které pořádáme pro širokou veřejnost

Nechcete plýtvat s rozpočtem v dobách finanční krize? Nebojte se a napište. Nemáme velké oči a oceníme každou pomoc. A tu velmi rychle poznáte na kvalitě našich služeb. Předem děkujeme!


Partneři Beachklubu Ládví

Hlavní město Praha

hlavni mesto praha

Magistrát hlavního města Prahy je fakticky obecním a krajským úřadem hlavního města Prahy. Jeho působnost je vymezena zákonem o hlavním městě Praze a městkou vyhláškou o Statutu hlavního města Prahy, činnost a organizační uspořádání magistrátu upravuje jeho organizační řád. Magistrát plní úkoly uložené zastupitelstvem nebo radou města a vykonává přenesenou státní působnost hlavního města.

Více informací na portále hlavního města Prahy


Městská část Praha 8

Městský obvod Praha 8 je územní samosprávný celek zabývající se všeobecnou veřejnou správou.

Více informací na webu MČ Praha 8

SAM73

sam73 logo CZ

Od roku 2004 můžete oblékat naše pohodové oblečení pro sport a volný čas. Patrioty potěšíme informací, že jsme česká firma a sortiment navrhují a připravují čeští návrháři. Dali jsme dohromady tým zkušených a nadšených lidí a začali jsme pracovat na oblečení, které by bylo pro Vás „jako ušité“

Více informací na webu SAM73


TEP FACTOR

TEPfaktor logo B

Ideální místo pro teambuilding, firemní akci, školní výlet či rodinný výlet!

Více informací na webu TEP FACTOR


E.ON Česká republika

Skupina E.ON je tradičním partnerem české energetiky. Na českém trhu působíme od roku 1998. Dodáváme elektřinu 1,2 milionu zákazníků a zemním plynem zásobujeme více než 220.000 zákazníků, a to převážně v jižních Čechách a na jižní Moravě.

Více informací na webu E.ON


Odysseus.cz

„Děláme to, co nás baví“

Život je zábava. A tak bereme i naší práci. Snažíme se dělat věci, které nás baví. A protože nás to baví, děláme to s chutí. Největší zálibu máme v těchto oblastech: Cestovní ruch, Sport, Eventy

Pokud budete chtít pomoct, určitě něco vymyslíme. Hlavní však je, aby nás to při spolupráci bavilo 🙂

Logo3

http://www.odysseus.cz/


Chata Milíře

Nová zrekonstruovaná horská chata Milíře, která se nachází v nadmořské výšce 930 m n. m., v krásném a klidném místě v samotném srdci Krkonoš obklopeném lesem, s výhledem na Sněžku.

Více informací na webu Chata Milíře


Neumann

NEUMANN, spol. s r.o. je česká, rodinná firma specializující se na výrobu střešních boxů a střešních nosičů. Společnost začala jako první prodávat tyto výrobky na českém trhu. 

http://www.neumax.cz/

neumann


Saunia.cz

Saunia je unikátní koncept saunového světa, který posouvá běžné standardy saunování na novou úroveň. Na jednom místě u nás naleznete hned několik druhů moderních a velkých saun, parní lázeň ochlazovací bazének, relaxační zóny a prostory s občerstvovacím barem. Váš zážitek ze saunování si můžete umocnit návštěvou některého ze saunových ceremoniálů, které u nás probíhají denně pod vedením skutečných mistrů saunérů, ověnčených řadou úspěchů na domácích i zahraničních soutěžích. V Saunii se snažíme o nejvyšší kvalitu za příznivou cenu.

Více informací na webu Saunia.cz


Kudy z nudy

Pod názvem Kudy z nudy naleznete projekt České centrály cestovního ruchu – CzechTourism, jehož cílem je podpora domácího cestovního ruchu. Kudy z nudy nabízí komplexní nabídku pro každého cestovatele.

Více informací na portále kudyznudy.cz


Emailkampane.cz

On-line nástroj pro profesionální e-mail marketing a rozesílání newsletterů.

Více informací na webu emailkampane.cz


Move up to be healthy and happy

Projekt se zaměřuje na prevenci obezity a dalších chorob spojených se špatnou výživou a nezdravým životním stylem. Cílem je odstranění špatných návyků u nejmladších a snížení rizika onemocnění těmito chorobami. Cílovou skupinou jsou děti prvního stupně základních škol, jejich učitelé a rodiče.

Více informací na webu projektu


Erasmus+

V rámci programu Erasmus+ Sport se Beachklub Ládví jako člen partnerské sítě se zapojil do zajímvého projektu Move Up to Be Healthy and Happy.


Oakley

logo oakley

The LAB je první specializovaná prodejna značky Oakley v České republice. Zaměřujeme se hlavně na sportovní, lifestylové , ale i dipotrické brýle a oblečení. Náš personál Vám ochotně a rád poradí při výběru brýlí a zvolí tu nejlepší variantu podle Vašich požadavků. Přijďte si k nám vybrat a vyzkoušet z největší nabídky brýlí Oakley v České republice.

Více informací na webu The Lab | Oakley


Hostel Ládví

Hostel Praha Ládví svým zákazníků nabízí levné ubytování s možností parkování a výbornou dostupností do centra města.

Více informací na webu Hostel Ládví


Partneři dětských akcí

DECATHLON

Decathlon je významný maloobchodní prodejce sportovního vybavení, oblečení a obuvi. Ve svých prodejnách v 19 zemích světa nabízí sortiment až pro 70 druhů sportů!

Více informací na webu DECATHLON


Aquacentrum Šutka

logo sutka

Aquacentrum Šutka je jedním z nejmodernějších plaveckých areálů v Praze i celé České republice. Svým návštěvníkům nabízí nejen padesátimetrový krytý bazén, ale též vířivku, divokou řeku, 2 tobogány, vodopád, relaxační bazén, dětské brouzdaliště i vodní bar s občerstvením. Pro milovníky wellness jsou v areálu k dispozici dvě finské sauny s venkovními ochlazovacími bazénky a dvě parní lázně.

Více informací na webu Aquacentrum Šutka


Prima

Společnost Bidvest vyvíjí, vyrábí a dodává zmrzlinu Prima do obchodů, cukráren a restaurací. Ve vlastním moderním závodě v Opavě vyrobí 12 miliónů litrů zmrzliny za rok. Mezi ně patří oblíbené nanuky Mrož a Pegas, Ruská zmrzlina, zmrzlinové dorty, zmrzlinové vany a další zmrzlinové výrobky.

Více informací na webu Prima


Kamsdětmi.com

Portálu Kamsdětmi.com, encyklopedie pro rodiče kam s dětmi od A do Z.

Více informací na portálu Kam s dětmi


Osmička pro rodinu

Posláním příspěvkové organizace Osmička pro rodinu je zajišťování volnočasových a vzdělávacích aktivit pro děti a mládež. V rámci terénní práce na základních školách na Praze 8 zajišťuje sociálně pedagogické služby včetně primárně preventivních aktivit. Poskytuje nejrůznější služby rodinám s dětmi, ale i prevenci sociálního vyloučení pro rodiče pečující o děti. Služby na podporu zkvalitnění partnerských a manželských vztahů, posilování rodičovských kompetencí, organizování příměstských táborů jakož i prázdninových letních táborů v jednotlivých Centrech a další aktivity v souladu s hlavním účelem organizace.

Více informací na webu Osmička pro rodinu


Pražská juniorliga

Pražská beachvolejbalová liga pro děti a mládež je oficiální soutěž Pražského volejbalového svazu v Praze.

Více informací na webu Pražská junior BEACHLIGA


 T-Mobile pomáháme

Logo T Mobile Pomahame

www.t-mobile.cz/microsites/pomahame