Milan Jantač - šéfkuchař Beachklubu Ládví

Našeho šéfkuchaře Milana Jantače můžete znát ze zámecké restaurace Chateau St. Havel, kde 12 let dělal šéfkuchaře pod vedením známého televizního kuchaře Ondry Slaniny. 

Milan začínal kariéru kuchaře před 25 lety v indické vegetariánské restauraci Lotos, pak 6 let šéfoval v restauraci Ikea. Následovala zkušenost v Mercedes Café Baru a v roce 2005 začal pracovat pro prvního z televizních kuchařů Filipa Sajlera v jeho restauracích Perfect. Po krátkém angažmá v italských restauracích Gusto a La Festa přestoupil v roce 2009 k Ondrovi Slaninovi, druhému z Kluků v akci, do zámecké restaurace Chateau St. Havel, kde šéfoval kuchyni až do roku 2020.

V roce 2013 skončil Milanův tým pod vedením Ondry Slaniny na čtvrtém místě v mistrovství kuchařů Gourmet Team Challenge 2013. Milan má za sebou desítky cateringů pro největší cateringovou firmu na světě Compass Group na pražském hradě a Břevnově.

http://www.slowfood.cz/novinky/jidlo-je-pocitOtevření Beachklubu Ládví od 19.4.

Od pondělí 19.4. spouštíme:

✅ tréninky pro dospělé
✅  pronájmy kurtů
✅  dětské kroužky

❌ sprchy a šatny uzavřeny

Dle nařízení vlády může být na kurtu 6 dvojic v dostatečné vzdálenosti. V případě, že nemáte na kurtu trenéra, který bude rozestupy hlídat, prosíme o dodržování rozestupů mezi dvojicemi.

K návštěvě Beachklubu Ládví je nutné být členemNaši snahou je ochránit všechny sportovce proti nákaze nemocí Covid-19. Z tohoto důvodu je nutné mít při návštěvě negativní antigenní test (nebo PCR) ne starší než 5 dní.