Sauna v Beachklubu Ládví

Finská sauna s výhledem na pláž

V Beachklubu Ládví si můžete odpočinout v úplně nové finské sauně s teplotou 90-95 °C a obrovským panoramatickým oknem. Kapacita sauny je 8 osob. O ochlazování se postará studená sprcha, vědro nebo venkovní káď se studenou vodou. Za zmínku stojí venkovní terasa, kde můžete spolu s vnitřní odpočívárnou relaxovat.

Rezervace

 

Privátní wellness

Romantiky potěší možnost pronájmu privátního wellness. Beachklub Ládví je jako stvořené pro oslavu narozenin, výročí nebo třeba dámskou jízdu. Velmi rádi vám saunování zpestříme přineseme do sauny sekt a ovoce.
Maximální kapacita privátní sauny jsou 4 osoby. V případě zájmu o rezervaci privátní sauny je nutné nás kontaktovat na monika.falcova@sportladvi.cz

Provozní doba sauny

Po – Ne 16.00-22.00

Saunu je možné rezervovat minimálně na 1h a dále po 30-ti minutách. Na Multisport kartu máte 1 hodinu zdarma. Po překročení hodiny platí standardní ceník.Pro vstup do sauny je povinnost mít ručník nebo prostěradlo. Ručník i prostěradlo si můžete donést své.

Ceník

FINSKÁ SAUNA
PRIVÁTNÍ SAUNOVÁNÍ
Sauna 1h 160 Kč Pro 2 osoby 1,5h 960 Kč
Dalších 30 min 80 Kč Každá další osoba 1,5h 110 Kč
Zapůjčení ručníku – objednává se na místě 20 Kč Pro 2 osoby 2h 1 280 Kč
Zapůjčení prostěradla – objednává se na místě 20 Kč Každá další osoba 2h 160 Kč
Jednorázové pantofle – objednává se na místě 10 Kč Maximální kapacita privátní sauny jsou 4 osoby

Otevření Beachklubu Ládví od 19.4.

Od pondělí 19.4. spouštíme:

✅ tréninky pro dospělé
✅  pronájmy kurtů
✅  dětské kroužky

❌ sprchy a šatny uzavřeny

Dle nařízení vlády může být na kurtu 6 dvojic v dostatečné vzdálenosti. V případě, že nemáte na kurtu trenéra, který bude rozestupy hlídat, prosíme o dodržování rozestupů mezi dvojicemi.

K návštěvě Beachklubu Ládví je nutné být členemNaši snahou je ochránit všechny sportovce proti nákaze nemocí Covid-19. Z tohoto důvodu je nutné mít při návštěvě negativní antigenní test (nebo PCR) ne starší než 5 dní.