Beachvolejbalové tréninky pro dospělé

Plánujete začit s plážovým volejbalem? Nebo chcete jen zlepšit své taktické znalosti? Či snad jen vytřibit svoji techcniku? Pak jste tu správně. Beachklub Ládví nabízí tréninky pro dopělé bez rozdílu věku.

Specifikace jedotlivých tréninků:

Tréninky pro začátečníky v plážovém volejbalu

Každý jednou začínal tak proč by jste si to nezkusili i Vy? Tréninky jsou vedeny především zábavnou formou. Cílem těchto tréninků je naučit základy plážového volejbalu. Největší důraz je kladený na odbití obouruč spodem, zvaného jako bagr. V průběhu těchto tréninků se také setkáte s odbitím obouruč vrchem (psrty), servisem, lobem a dalšími technikami odbíjení.

Tréninky pro mírně pokročilé v plážovém volejbalu

Tyto tréninky již předpokládají určitou znalost beachvolejbalových úderů. Jsou zaměřeny hlavně na zlepšování techniky všech úderů, nácvik herních situací a taktiky hry,

Tréninky pro pokročilév plážovém volejbalu

Zde už je hlavní náplní samotná hra. Předpokladem je zvládnutí většiny beachvolejbalových způsobů odbití. Hlavní náplní je především taktika hry, s drobnou úpravou techniky úderů.

Tréninky pro maminky s hlídáním dětí

Tento trénink je zaměřen hlavně na záklday beachvolejbalu. Tyto tréninky jsou v dopoledních hodinách a jsou určené pro maminky na mateřské dovolené. Ovšem pokud se i nějaký tatínek chce zúčastnit, tak to není problém. Z celkového 2 hodinového tréninku je samotný trénink 1,5 hodiny. Zbývající hodina je určena pro volnou hru. Po celou dobu tréninku se o Vaše děti postará profesionální chůva.

Otevřený hrací kemp v plážovém volejbalu

Tento typ tréninku je určen především pro pokročilejší beachvolejablisty a beachvolejbalistky. Jedná se vždy o páteční večer strávený na písku hrou. Hraje se vždy na jeden hraný set do 21 bodů. Je to tedy takový "turnaj", kde se nehledí na výsledek. 

pouze příštích 30 dní
Bez omezení času