Sportovní oddíl

Dětská beachvolejbalová přípravka je určena pro děti od 3 do 5 let. Na ni volně navazuje sportovní oddíl od 6 do 9 let, které jsou zaměřené na všeobecný pohybový rozvoj. Volejbalové základy trénují v kategoriích od 10 do 13, od 14 do 16 let a od 16 do 18 let. Všechny kategorie jsou smíšené.

Tyto kroužky jsou vedené jako rekreačně, bez důrazu na výkonnost a výsledky. Prioritou těchto tréninků je naučit děti základy tohoto sportu a správným sportovním návykům, které si přenesou i do osobního života.

Jednodenní soustředění v Praze

Nově jsme také připravili pro děti jednodenní nedělní soustředění v Praze!! Více informací naleznete zde: https://beachklubladvi.cz/deti-a-mladez/sportovni-oddil/soustredeni-sportovniho-oddilu/

Přihlašování na kroužky

Přihlašování do kroužků probíhá na celý školní rok online na adrese https://beachklubladvi.cz/krouzky/zapis.html, kde budou hodiny vypsané. Termíny budou vypsané koncem července. 

Přihlašování probíhá online přes informační systém na našich webových stránkách zde: https://beachklubladvi.cz/krouzky/. Jako první je třeba přihlásit se do systému pod emailem, na který Vám přišla tato zpráva. Heslo je stejné jako na našich webových stránkách do rezervačního systému, přes který se přihlašujete např. na Ládvík Cup. Pokud ho však nevíte je třeba si ho vygenerovat. To uděláte pomocí tlačítka registrace, vyplněním emailu a zaslat zapomenuté heslo. Poté si prosím zkontrolujte emailovou schránku, a to včetně nevyžádané a hromadné pošty, kam mohl email zapadnout.

Dále je potřeba se přihlásit a aktualizovat svůj profil, tzn. doplnit všechny údaje o dítěti (nebo dětech), které jsou požadovány a po nás je následně požadují další organizace, především Česká unie sportu a Český volejbalový svaz. Jaké údaje a jak zpracováváme včetně Vašich práv se můžete dočíst zde: https://beachklubladvi.cz/krouzky/zpracovani.html.

Posledním krokem je zápis do všech hodin, které dítě navštěvuje. Při zápisu prosím nezapomeňte přepsat jméno dítěte!!Pokud dítě chodí například na trénink 2x týdně, je třeba zapsat (zarezervovat) dvě hodiny. Po úspěšném zápisu Vám přijde emailem notifikace, která obsahuje také pokyny k platbě. Opět prosím kontrolujte nevyžádanou a hromadnou poštu. Za každou vytvořenou rezervaci přijde jeden email.Platbu můžete provést však jen jednu, a to s jedním z variabilních symbolů, do poznámky pro příjemce pak prosím uveďte email, na který jsou rezervace vytvářeny, abychom mohli všechny dohledat.

Doufáme, že se vše povede a bude to pro Vás snazší, než tištění a skenování papírové přihlášky. Pokud budete mít jakékoliv otázky nebo problémy, podívejte se prosím sem: https://beachklubladvi.cz/krouzky/howto.html, kde je proces popsán pomocí obrázků. Pokud Vám to i přesto nepůjde, určitě se nebojte na nás obrátit, moc rádi Vám poradíme a pomůžeme.