Přihlášení do sportovního oddílu

Zápis do sportovního oddílu probíhá online na adrese https://beachklubladvi.cz/krouzky/zapis.html na začátku škoního roku. Přihláška se podává na celý školní rok (září – červen) s možností platby celé částky najednou nebo pololetně.

Jako první je třeba přihlásit se do systému pokud jste již zapsáni, nebo se do systému registrovat. V případě že již klub navštěvujete, tak je heslo stejné jako na našich webových stránkách do rezervačního systému, přes který se přihlašujete např. na Ládvík Cup či tréninky pro dospělé. Pokud ho však nevíte je třeba si ho vygenerovat. To uděláte chybným zadáním hesla. Následně Vám jej systém umožní zaslat na email. Poté si prosím zkontrolujte emailovou schránku, a to včetně nevyžádané a hromadné pošty, kam mohl email zapadnout.

Dále je potřeba se přihlásit a aktualizovat svůj profil, tzn. doplnit všechny údaje o dítěti (nebo dětech), které jsou požadovány a po nás je následně požadují další organizace, především Česká unie sportu a Český volejbalový svaz. Jaké údaje a jak zpracováváme včetně Vašich práv se můžete dočíst zde: https://beachklubladvi.cz/krouzky/zpracovani.html.

Posledním krokem je zápis do všech hodin, které dítě navštěvuje. Při zápisu prosím nezapomeňte přepsat účastníka na jméno dítěte, podle kterého je pak evidována online docházka.Pokud dítě chodí například na trénink 2x týdně, je třeba zapsat (zarezervovat) dvě hodiny. Hodiny si rezervujete pouze jednou, automaticky se Vám zapíší také všechna opakování lekce (například každé pondělí od 15 do 16 hodin). Po úspěšném zápisu Vám přijde emailem notifikace, která obsahuje také pokyny k platbě. Opět prosím kontrolujte nevyžádanou a hromadnou poštu. Za každou vytvořenou rezervaci přijde jeden email. Platbu můžete provést však jen jednu, a to s jedním z variabilních symbolů, do poznámky pro příjemce pak prosím uveďte email, jméno dítěte a že se jedná o sportovní oddíl.

Doufáme, že se vše povede a bude to pro Vás snazší, než tištění a skenování papírové přihlášky. Pokud budete mít jakékoliv otázky nebo problémy, podívejte se prosím sem: https://beachklubladvi.cz/krouzky/howto.html, kde je proces popsán pomocí obrázků. Pokud Vám to i přesto nepůjde, určitě se nebojte na nás obrátit, moc rádi Vám poradíme a pomůžeme.