Doprovodný program k turnaji světové série v Praze

Světový beachvolejbal se po 6 letech vrací do Prahy. Do hlavní soutěže jsou přímo nasazené 4 mužské a  4 ženské dvojice reprezentující Českou republiky. V mužích se můžeme těšit na favority Ondru Perušiče s Davidem Schweinerem a 3 juniorské reprezentační dvojice Šépka, Semerád, Knobloch, Kittel a Oliva, Džavonorok. V ženách nás budou reprezentovat olympioničky Sluková, Hermannová, vícemistryně Evropy Míša Kvapilová s Míšou Kubíčkovou, vítězky světové série z Lublaně Martina Williams se Sárou Marií Štochlovou a brněnská dvojice Kulhánková, Pospíšilová. Ze zahraničí přijedou špičkové dvojice z Brazílie, USA, Kanady, ale i Polska, Rakouska nebo Slovinska.

 

Turnaj světové série se poprvé uskuteční v Beachklubu Ládví, který patří s 18 kurty mezi největší beachvolejbalové areály v Evropě. Přes 4.500 tun písku sem bylo navezeno z prvních turnajů světové série na pražské Štvanici.

Days
Hours
Minutes
Seconds

Doprovodný program:

V areálu Beachklubu Ládví bude připravena fanzóna s občerstvením, výtvarnými dílničkami pro děti, dovednostními volejbalovými soutěžemi, stupni vítězů s maketami českých olympioniků a bohatým doprovodným programem

Čtvrtek 19.srpna

Představení sportovních klubů Prahy 8 s možností vyzkoušet si tréninky s profesionálními trenéry

Pátek 20. srpna

 Dětský turnaj v barevném minibeachvolejbalu – 9.00-15.00

Páteční otevřená hra smíšených dvojic – 17.00 – 20.00

Sobota  21. srpna

Amatérský turnaj smíšených dvojic AVL Beach Mixy – 9.00-15.00

Neděle 22. srpna

Amatérský turnaj smíšených dvojic ABL Beach muži – 9.00-15.00

Amatérský turnaj smíšených dvojic ABL Beach ženy – 9.00-15.00

Otevření Beachklubu Ládví od 19.4.

Od pondělí 19.4. spouštíme:

✅ tréninky pro dospělé
✅  pronájmy kurtů
✅  dětské kroužky

❌ sprchy a šatny uzavřeny

Dle nařízení vlády může být na kurtu 6 dvojic v dostatečné vzdálenosti. V případě, že nemáte na kurtu trenéra, který bude rozestupy hlídat, prosíme o dodržování rozestupů mezi dvojicemi.

K návštěvě Beachklubu Ládví je nutné být členemNaši snahou je ochránit všechny sportovce proti nákaze nemocí Covid-19. Z tohoto důvodu je nutné mít při návštěvě negativní antigenní test (nebo PCR) ne starší než 5 dní.