Adam Provazník

Už od mala jsem se jevil jako hyperaktivní dítě, a tak asi není divu, že se od té doby věnuji pohybu. Pohyb mi umožnil se vybít a odreagovat. Začínal jsem na bojových sportech, které jsem pak vystřídal za další sporty. Jednalo se především o „streetové“ aktivity jako parkour, breakdance a basketbal.

Nyní studuji 1. ročník magisterského studia na Fakultě Tělesné Výchovy a Sportu UK. Při studiu tělovýchovy jsem zjistil, že sport a pohyb obsahují mnohem více, než jsem si do té doby myslel. Začal jsem se věnovat dalším odvětvím, konkrétně gymnastice, józe a capoeiře. Od té chvíle je mým hlavním cílem vnímat tělo a pohyb člověka v širších souvislostech a díky tomu zajistit všestranný rozvoj pohybových kompetencí. Tohle smýšlení mě nejspíš později dostalo k programu Animal Flow

Otevření Beachklubu Ládví od 19.4.

Od pondělí 19.4. spouštíme:

✅ tréninky pro dospělé
✅  pronájmy kurtů
✅  dětské kroužky

❌ sprchy a šatny uzavřeny

Dle nařízení vlády může být na kurtu 6 dvojic v dostatečné vzdálenosti. V případě, že nemáte na kurtu trenéra, který bude rozestupy hlídat, prosíme o dodržování rozestupů mezi dvojicemi.

K návštěvě Beachklubu Ládví je nutné být členemNaši snahou je ochránit všechny sportovce proti nákaze nemocí Covid-19. Z tohoto důvodu je nutné mít při návštěvě negativní antigenní test (nebo PCR) ne starší než 5 dní.