Alena Krátká

Jsem dynamický a energický typ člověka. Během studií na Fakultě tělesného výchovy a sportu v Praze jsem objevila švihadlo a tím se mi propojily všechny oblasti pohybu, které mě baví. 
Skákání přes švihadlo (rope skipping/jump rope) se věnuji 12 let. Stále v něm nalézám nové cesty a variabilitu využití švihadla v různých sportovních oblastech. Aktivně jsem se účastnila soutěží a workshopů v ČR i zahraničí. 
V kondičních lekcích pracuji s hudbou a rytmem. Využívám jednoduché krokové variace. Během skákání přirozeně pracuji se všemi oblastmi těla a v níž se zlepšuje koordinace, vytrvalost, síla, manipulace se švihadlem, ale i kreativita. Lekce jsou obohaceny o freestylové triky, posilovací a protahovací cvičení. (Jsou určeny pro začátečníky, ale i nadšence, kteří se chtějí ve skákání zdokonalovat.)
 
Praxe a zkušenosti: 
– 2015 World jump rope championship v Paříži (bronzová medaile)
– 2017 Jumpplus World instructor – course level 1, Maďarsko
– 2017 založení sportovního klubu JUMP IT – trenérka dětí a lektorka kondičních lekcí pro dospělé, pořádání workshopů, vystoupení a šíření povědomí o rope skippingu
– 2019 lektorka v novocirkusové škole CIRQUEON

Otevření Beachklubu Ládví od 19.4.

Od pondělí 19.4. spouštíme:

✅ tréninky pro dospělé
✅  pronájmy kurtů
✅  dětské kroužky

❌ sprchy a šatny uzavřeny

Dle nařízení vlády může být na kurtu 6 dvojic v dostatečné vzdálenosti. V případě, že nemáte na kurtu trenéra, který bude rozestupy hlídat, prosíme o dodržování rozestupů mezi dvojicemi.

K návštěvě Beachklubu Ládví je nutné být členemNaši snahou je ochránit všechny sportovce proti nákaze nemocí Covid-19. Z tohoto důvodu je nutné mít při návštěvě negativní antigenní test (nebo PCR) ne starší než 5 dní.