Blanka Frantová​

Blanka Frantová joga praha 8

O lektorce

Jmenuji se Blanka Frantová a józe se věnuji několik let. Vycházím z Hatha jogínské praxe a specializuji se na jemné styly jógy jako je Hatha jóga, Jemná jóga, Jin jóga či jemná Flow jóga.

Mé lekce probíhají v klidném tempu a důraz kladu na sladění dechu s pohybem, nacítění se na své tělo a na správnost provedení asán. Mým záměrem je, aby se každý dokázal chvíli zastavit a být sám se sebou. Navnímat své tělo a své nitro a být v přítomném okamžiku Tady a Teď. A hlavně užít si to.

Ráda při svých lekcích využívám různé vonné esence a oleje k prohloubení relaxace a v závěrečné fázi lekce nechybí ani zvuky léčivých nástrojů nebo meditační harmonizační hudba tvořena ze Solfegiho Frekvencí.

Moc se na Vás těším. 😊

Vzdělání a kurzy

Akreditovaný instruktorský kurz Improve Academyvedený Čestmírem Potočkem

Jógový workshop Olgy Králíkové „Setkání se sebou samým“ + Óm Chanting

Workshop Tibetských mís Kláry Dvořákové + certifikát Terapie Tibetskou mísou

 Workshop Kundalini Jógy Hanny Pekhart „Kurz čtyř živlů“

Kurz Jin jógové terapie na podložce Venduly Prokorátové

Workshop Power jógy s léčivými nástroji Andrei Prahl

Workshop na Předklony a Záklony Ivany Hájkové

Otevření Beachklubu Ládví od 19.4.

Od pondělí 19.4. spouštíme:

✅ tréninky pro dospělé
✅  pronájmy kurtů
✅  dětské kroužky

❌ sprchy a šatny uzavřeny

Dle nařízení vlády může být na kurtu 6 dvojic v dostatečné vzdálenosti. V případě, že nemáte na kurtu trenéra, který bude rozestupy hlídat, prosíme o dodržování rozestupů mezi dvojicemi.

K návštěvě Beachklubu Ládví je nutné být členemNaši snahou je ochránit všechny sportovce proti nákaze nemocí Covid-19. Z tohoto důvodu je nutné mít při návštěvě negativní antigenní test (nebo PCR) ne starší než 5 dní.