Marie Cicvárek

Moje lekce jógy asi nejsou typicky jogínské. Ano, samozřejmě se neobejdou bez Pozdravů slunci, Bojovníků, Stromů a dalších pozic, ano, i se mnou budete cvičit podložkách a ano, i já kladu důraz na dech. Ale tempo power jógy je dynamičtější, můj přístup moderní, a to nejen vedením lekce, ale také například výběhem hudby.

Věřím totiž, že v dnešní době, kdy všichni toužíme po krásném, zdravém a štíhlém těle plném síly, se k němu nedobereme tím, že budeme opisovat kružnici sebelásky, ale tak, že ta naše těla trochu potrápíme. Hezky po jogínsku. Mohu vám zaručit, že na mých lekcích vypnete a zapomenete na každodenní povinnosti i starosti a vaše tělo se důkladně protáhne, zapotí a bude spalovat ostošest.

Otevření Beachklubu Ládví od 19.4.

Od pondělí 19.4. spouštíme:

✅ tréninky pro dospělé
✅  pronájmy kurtů
✅  dětské kroužky

❌ sprchy a šatny uzavřeny

Dle nařízení vlády může být na kurtu 6 dvojic v dostatečné vzdálenosti. V případě, že nemáte na kurtu trenéra, který bude rozestupy hlídat, prosíme o dodržování rozestupů mezi dvojicemi.

K návštěvě Beachklubu Ládví je nutné být členemNaši snahou je ochránit všechny sportovce proti nákaze nemocí Covid-19. Z tohoto důvodu je nutné mít při návštěvě negativní antigenní test (nebo PCR) ne starší než 5 dní.