Mistrovství střední Evropy: Naše dvojice uzavřely turnaj v Portoroži

Mistrovství střední Evropy ve slovinské Portoroži je u konce. Beachklub Ládví měl na turnaji zastoupení ve dvou českých reprezentačních dvojicích, které během celého šampionátu předváděly kvalitní výkony.

Nikola Naskosová a Žofie Řechtáčková (BVŠP) po vítězství v základní skupině nastoupily přímo do čtvrtfinále. V něm sehrály velmi vyrovnaný zápas, který nakonec po dramatickém průběhu prohrály 1:2 (21:17, 20:22, 20:22). Chuť si však spravily v utkání o umístění, kde porazily domácí slovinskou dvojici, a z Portorože si odvážejí dělené 5. místo.

Jakub Herget a Štěpán Yapparov měli čtvrtfinále výborně rozehrané. Po zisku prvního setu 21:19 vedli ve druhé sadě již 19:17 a od postupu do semifinále je dělily pouhé dva body. Bohužel zápas ukončilo zranění Jakuba Hergeta, které znamenalo předčasný konec jejich účinkování na turnaji. Česká dvojice tak obsadila dělené 7. místo.

Děkujeme oběma dvojicím za skvělou reprezentaci Beachklubu Ládví i České republiky na mezinárodní scéně. Jakubovi přejeme brzké uzdravení a návrat na kurty.

Otevření Beachklubu Ládví od 19.4.

Od pondělí 19.4. spouštíme:

✅ tréninky pro dospělé
✅  pronájmy kurtů
✅  dětské kroužky

❌ sprchy a šatny uzavřeny

Dle nařízení vlády může být na kurtu 6 dvojic v dostatečné vzdálenosti. V případě, že nemáte na kurtu trenéra, který bude rozestupy hlídat, prosíme o dodržování rozestupů mezi dvojicemi.

K návštěvě Beachklubu Ládví je nutné být členemNaši snahou je ochránit všechny sportovce proti nákaze nemocí Covid-19. Z tohoto důvodu je nutné mít při návštěvě negativní antigenní test (nebo PCR) ne starší než 5 dní.