Info k turnaji – PP – KKY 2.liga T3 2019

Neděle 8.12.2019 PP – KKY 2.liga T3 2019 Účastníci: BKL, Slavie, Petriny, Kometa Začátek zápasu: 9:00 Pořadatel: Petriny Trenér: Tomáš Malčík, Jakub Holčík Odjezd BKL : 7:20 Sraz hala: 8:10 převlečeny Nominace: bude upřesněna Sebou: sálovky, dres+ hrací šortky, mikina, pití, svačina Místo : Gymnázium Nad Alejí 1952/5, Praha 6- Břevnov Spojení: MA-Petřiny, tram 1,2 – zastávka Petřiny, vedlejší vchod … Číst dálInfo k turnaji – PP – KKY 2.liga T3 2019

Informace k turnaji – PP – JKY 1.liga – T3

Sobota 7.12.2019 Účastníci: Dansport, Hamr, Nebušice, Ládví Odjezd BKL: 7:20 Sraz hala: 8:10 převlečeny Začátek zápasu: 9:00 Pořadatel: Nebušice Trenér: Tomáš Malčík, Petr Krejčiřík Nominace: bude upřesněna v týdnu před akcí Sebou: sálovky, dres+ hrací šortky, mikina, pití, svačina Místo: Mezinárodní škola Nebušice, Nebušická 700, Praha 6 Spojení: metro A Bořislavka a bus 161, 312 do stanice Průhonský háj

Info k turnaji – PP – ZKY 3.liga

Neděle 1.12.2019 Účastníci: BKL, Střešovice A, Mikulova A, Bráník ABC Začátek zápasu: 9:00 Pořadatel: Mikulova Trenér: Petra Kopecká, Jakub Holčík Sraz hala: 8:10 převlečeny Nominace: bude upřesněna v týdnu před akcí Sebou: sálovky, dres+ hrací šortky, mikina, pití, svačina Místo : ZŠ Mikulova, Mikulova 1594 – Praha 4

Info k turnaji – PP – MZKY T3 2.liga

Sobota 30.11.2019 PP – MZKY T3 2.liga  Účastníci: Mikulova A, Orion A, Olymp A, BKL Sraz hala: 8:10 převlečeny Začátek zápasu: 9:00 Pořadatel: Olymp A Trenér: Petra Kopecká, Jakub Holčík Nominace: bude upřesněn v týdnu před akcí Sebou: sálovky, dres+ hrací šortky, mikina, pití, svačina Místo : FZŠ Brdličkova, Brdličkova 1877, Praha 5 (metro Lužiny)

Informace k turnaji – PP T2 2.liga – JKY 2019

Sobota 9.11.2019 PP T2 2.liga – JKY 2019 Účastníci: Ládví, Meteor, Slavia A, Kometa B Začátek zápasu: 9:00 Pořadatel: SK Kometa Trenér: Tomáš Malčík, Petr Krejčiřík, Jakub Holčík, Petra Kopecká Sraz hala: 8:10 převlečeny Nominace: bude upřesněna v týdnu před akcí S sebou: sálovky, dres+ hrací šortky, mikina, pití, svačina Místo: ZŠ Glowackého, Praha 8

Informace k turnaji PP – MZKY III.liga – T2, PP – ZKY II.liga – T2

PP – MZKY III.liga – T2 Sobota 2.11.2019 PP – MZKY 2019 Účastníci: Olymp B, Slavia, Španielka Řepy, Ládví, Odjezd BKL: 7:30 Sraz hala: 8:10 převlečeny Začátek zápasu: 9:00 Pořadatel: Španielka Řepy Trenér: Tomáš Malčík, Petr Krejčiřík, Petra Kopecká, Jakub Holčík Nominace: bude upřesněn v týdnu před akcí Sebou: sálovky, dres+ hrací šortky, mikina, pití, svačina Místo : ZŠ J. Wericha, Praha- Řepy … Číst dálInformace k turnaji PP – MZKY III.liga – T2, PP – ZKY II.liga – T2

REPORT: Beachliga (říjen)

PRVNÍ KOLO BEACHLIGY 🏐 Druhý a třetí říjnový víkend byl pro svěřence výkonnostního týmu ve znamení zápasů. Hrálo se první kolo pražského juniorského turnaje – Beachligy. Soutěžilo se v nafukovacích halách po celé Praze. Naši svěřenci měřili své síly v nových žluto-černých dresech. Výsledky z jednotlivých kategorií si můžete přečíst níže: 🥇🥈🥉 • Kategorie U10 … Číst dálREPORT: Beachliga (říjen)

Informace k turnaji PP – KKY 1.liga – T2 10.11.2019

Neděle 10.11.2019 PP – KKY 1.liga T2 2019 Účastníci: Kometa C, Dansport Praha, Olymp Praha C, BKL Začátek zápasu: 9:00 Pořadatel: SAVO Praha Trenér: Tomáš Malčík, Petr Krejčiřík, Jakub Holčík, Petra Kopecká Sraz hala: 8:10 převlečeny Nominace: bude upřesněna v týdnu před akcí Sebou: sálovky, dres+ hrací šortky, mikina, pití, svačina Místo : SAVO Praha – Z Mezi školami, Mezi … Číst dálInformace k turnaji PP – KKY 1.liga – T2 10.11.2019

Informace k turnaji PP – KKY II.liga – T1 a PP – JKY I.liga – T1

PP – KKY II.liga – T1 a Neděle 13.10.2019 Účastníci: BKL, Orion C, Petřiny, Slavie Začátek: 9:00 Pořadatel: Slavia Praha Trenér: Tomáš Malčík, Petr Krejčiřík, Jakub Holčík Sraz hala: 8:10 převlečeny Nominace: bude upřesněna v týdnu před akcí S sebou: sálovky, dres+ hrací šortky, mikina, pití, svačina Místo: Vladivostocká 1460/10, Praha 10 PP – JKY … Číst dálInformace k turnaji PP – KKY II.liga – T1 a PP – JKY I.liga – T1