Prosba v souvislosti s výskytem koronaviru COVID-19

Vážení rodiče, V souvislosti s aktuální situací šíření koronaviru COVID-19, proběhlými jarními prázdninami a potvrzeným případem na Praze 6 Vás chci požádat, abyste zvážili účast Vašich dětí na beachvolejbalových lekcí po dobu 14 dní od příjezdu. Toto prosba se týká pouze osob přijíždějících z oblastí výskytu koronaviru COVID-19 – Čína, Hong Kong, Írán, Japonsko, Singapur, … Číst dálProsba v souvislosti s výskytem koronaviru COVID-19

Info k turnaji – PP – MZKY 2.liga T5

Sobota 7.3.2020 PP – MZKY 2.liga T5 Účastníci: Meteor, Dansport, Olymp, BKL Začátek zápasu: 9:00 Pořadatel: Orion Trenér: Petr Krejčiřík Sraz hala: 8:10 převlečeny Nominace: bude upřesněna ve středu Sebou: sálovky, dres+ hrací šortky, mikina, pití, svačina

Info k turnaji – PP – JKY 1.liga – T5 8.2.2020

Účastníci: Meteor, Nebušice, Dansport, Ládví Sraz hala: 8:10 převlečený Začátek zápasu: 9:00 hod. Pořadatel: Dansport Trenér: Tomáš Malčík Nominace: Dvořáková S., Fixová J., Mlejnecká M., Bendová M.., Fremundová B., Selicharová K., Havlínová N., Hrabětová M., Miková A., Černá V., Ebertová V. Sebou: sálovky, dres+ hrací šortky, mikina, pití, svačina Místo: Gymnázium Jana Keplera, Parléřova 2, … Číst dálInfo k turnaji – PP – JKY 1.liga – T5 8.2.2020

Info k turnaji – PP – KKY 1.liga T5 neděle 9.2.2020

Účastníci: Kometa C, Dansport, Studio Sport, Ladví Začátek zápasu: 9:00 Pořadatel: Studio Sport Trenér: Tomáš Malčík, Jakub Holčík, Petra Kopecká Sraz hala: 8:10 převlečeny Nominace: Černá V., Ebertová V., Průšová K.,Tomasová M., Hrabětová M., Škaloudová S., Selicharová K., Rezková A., Mikova A, Fixová J., Bendová M., Matouchová M. Sebou: sálovky, dres+ hrací šortky, mikina, pití, … Číst dálInfo k turnaji – PP – KKY 1.liga T5 neděle 9.2.2020

PP – JKY 2.liga – T4 sobota

PP – JKY 2.liga – T4 sobota Účastníci: Ládví, Hostivař, Orion, Střešovice B Sraz hala: 8:10 převlečený Začátek zápasu: 9:00 Pořadatel: TatranStřešovice Trenér: Tomáš Malčík, Petr Krejčiřík Nominace: Dvořáková S., Dvořáková A., Mlejnecká M., Bendová M., Havlínová N., Fremundová B., Hrabětová M. Sebou: sálovky, dres+ hrací šortky, mikina, pití, svačina Místo: SH TJ Tatran Střešovice, … Číst dálPP – JKY 2.liga – T4 sobota

Info k turnaji – PP – KKY 2.liga T4

Neděle 26.1. 2020 PP – KKY 2.liga T4 Účastníci: Olymp Praha C, Slavia Praha, Beachklub Ládví, Orion „B“ Začátek zápasu: 10:00 Pořadatel: Orion Trenér: Tomáš Malčík, Jakub Holčík Sraz hala: 9:00 převlečeny Nominace: Černá V., Ebertová V., Průšová K.,Tomasová M., Hrabětová M., Škaloudová S., Dvořáková K., Rezková A. Sebou: sálovky, dres+ hrací šortky, mikina, pití, … Číst dálInfo k turnaji – PP – KKY 2.liga T4

Info k turnaji – PP – ZKY 3.liga T4

Neděle 12.1.2020 Účastníci: BK Ládví, Studio S, Stresovice, Spanielka Začátek: 9:00 Pořadatel: Spanielka Trenér: Tomas Malcik, Petka Kopecka Sraz hala: 8:10 převlečeny Nominace: bude upřesněna v týdnu před akci Sebou: sálovky, dres+ hrací šortky, mikina, pití, svačina Místo: ZŠ J. Wericha, Španielova 1111, Praha 6 – Řepy Spojení: T – 9, 16, zastávka Blatiny, pak … Číst dálInfo k turnaji – PP – ZKY 3.liga T4

Informace k turnaji – PP – MZKY 3.liga T4

Sobota 11.1.2020 Účastníci: BK Ládví, Stresovice, Spanielka, Slavie Začátek: 9:00 Pořadatel: Slavie Trenér: Petr Krejčiřík, Petra Kopecka Sraz hala: 8:10 převlečeny Nominace: bude upřesněna v týdnu před akci Sebou: sálovky, dres+ hrací šortky, mikina, pití, svačina Místo: Hala Slavie Spojení: tram. 4, 6,7,22,24, výstup Kubánské nám, pak 3 minuty pěšky.

Info k turnaji – PP – KKY 2.liga T3 2019

Neděle 8.12.2019 PP – KKY 2.liga T3 2019 Účastníci: BKL, Slavie, Petriny, Kometa Začátek zápasu: 9:00 Pořadatel: Petriny Trenér: Tomáš Malčík, Jakub Holčík Odjezd BKL : 7:20 Sraz hala: 8:10 převlečeny Nominace: bude upřesněna Sebou: sálovky, dres+ hrací šortky, mikina, pití, svačina Místo : Gymnázium Nad Alejí 1952/5, Praha 6- Břevnov Spojení: MA-Petřiny, tram 1,2 – zastávka Petřiny, vedlejší vchod … Číst dálInfo k turnaji – PP – KKY 2.liga T3 2019

Informace k turnaji – PP – JKY 1.liga – T3

Sobota 7.12.2019 Účastníci: Dansport, Hamr, Nebušice, Ládví Odjezd BKL: 7:20 Sraz hala: 8:10 převlečeny Začátek zápasu: 9:00 Pořadatel: Nebušice Trenér: Tomáš Malčík, Petr Krejčiřík Nominace: bude upřesněna v týdnu před akcí Sebou: sálovky, dres+ hrací šortky, mikina, pití, svačina Místo: Mezinárodní škola Nebušice, Nebušická 700, Praha 6 Spojení: metro A Bořislavka a bus 161, 312 do stanice Průhonský háj