Další úspěšný víkend s pražskou Beachligou

Další úspěšný víkend s pražskou Beachligou

O víkendu 30. a 31. 3. se konalo v pořadí již sedmé kolo Beachligy. Na naše svěřence čekaly kategorie U10, U12, U16 Muži, U16 Ženy, Dospělí Muži a Dospělé Ženy.

V sobotu se hrála v areálu BVA Domyno kategorie U12. Zde jsme zaznamenali velký úspěch hned tří dvojic, které obsadily všechny medailové příčky. První skončily Amálie Ebertová s Adélou Petříkovou, druhé místo patřilo Nicole Krutilové s Adélou Štorkovou a třetí místo braly Barbora Fialová a Kristýna Dvořáková. Stejného úspěchu jsme se dočkali i v areálu TJ ABC Braník, kde naše svěřenkyně rovněž obsadily tři medailové příčky. Turnaj vyhrály Klára Selicharová s Adélou Míkovou, druhé místo obsadily Kristýna Průšová a Mariana Tomasová a třetí pozice patřila Michaele Bendové s Nikolou Havlinovou. Italské trenérské duo Davide a Gianluca se opět zúčastnilo druhé ligy kategorie Dospělí Muži, kterou s přehledem ovládlo.

Další úspěchy na nás čekaly i v neděli. Kategorii U10 hostil areál SK Hamr. I zde bylo co oslavovat. První místo patřilo dvojici Růžena Procházková a Jan Markvart, třetí místo pak vybojovaly Adéla Koubová a Karolína Svobodová. V kategorii U16 Muži, jež se hrála v našem areálu, se dvojice Václav Kurka a Matěj Mík umístila na druhé pozici. I v kategorii Dospělé Ženy, kterou hostil areál PBT Střešovice, to tentokrát zacinkalo. Dvojice Veronika Šritterová a Vendula Petřinová obsadila v druhé lize krásnou druhou příčku.

Všem našim svěřencům děkujeme za skvělou reprezentaci klubu.