Další úspěšný víkend týmů Beachklubu Ládví

Další úspěšný víkend týmů Beachklubu Ládví

O víkendu pokračovaly české beachvolejbalové tour s účastí dvojic vrcholového týmu Beachklubu Ládví, které se připravují pod vedením Jardy Malčíka. V Chodově u Karlových Varů na skvěle obsazeném 3* UNIQA Českém poháru mužů nás reprezentovali Tadeáš Trousil s Františkem Piherou, kteří skončili na krásném 4. místě.

Ve Vratislavicích na turnaji kadetek nás reprezentovaly hned tři dvojice. Na 13. místě se umístily Nicole Krutilová s Adélou Štorkovou, které se do hlavní soutěže probojovaly z kvalifikace. Ve čtvrtfinále skončil turnaj pro Adélu Petříkovou s Nicol Selicharovou a to znamená dělené 5. místo. V napínavém třísetovém finále naše reprezentantky Mariana Tomasová s Kristýnou Průšovou bohužel prohrály a skončily na druhém místě.

Turnaj juniorek v Jihlavě ovládly Klára Selicharová s Janou Fixovou, když ve finále porazily Beátu Ročkovou s Markétou Příhodovou a 2:0 na sety. Na turnaji juniorů v Opavě Václav Kůrka se svým spoluhráčem Kryštofem Němcem z Prague Beach Team Střešovice skončil na krásném 3. místě.

Foto: ČVS/Kohelka