Informace pro rodiče vrcholového a výkonnostního týmu

Informace pro rodiče vrcholového a výkonnostního týmu

Vážení rodiče,

V souvislosti s blížícími se vánočními prázdninami bych Vás rád upozornil na upravený režim tréninků výkonnostních a vrcholových týmů

V pátek 20.12.2019 bych Vás rád pozval s dětmi na předvánoční odpoledne. Bude probíhat turnaj všech kategoriích podle pátečního harmonogramu tréninků. Součástí programu bude také vánoční besídka, kde si děti budou moci předat dárky pod stromeček a nebo zahrát mixový turnaj s rodiči.

Od 21.12. do 1.1. mají děti volno. Ve čtvrtek a pátek (2. a 3. ledna) budou tréninky probíhat dle tréninkových plánů. Od pondělí 6. ledna tréninky probíhají dle zaběhlého harmonogramu.

Dále bych Vás rád poprosil o pomoc při hledání ztracených hodinek, které byly zapomenuty ve velké tělocvičně. Více informací naleznete níže v přiloženém letáku nebo zde: http://bit.ly/2EAwE69

Na závěr mi prosím dovolte popřát Vám příjemné prožití vánočních svátků a vše nejlepší do nového roku 2020.

Za tým Beachklubu Ládví

​​​​​​​Matěj Brnka

Vážení beachvolejbalisté,

Na základě usnesení vlády České republiky ze dne 12. března 2020 dochází k uzavření Beachklubu Ládví od 13. března 2020 do odvolání. Toto nařízení se týká i venkovních sportovišť. Vstup do areálu je přísně zakázán!

Nevytvářejte si prosím nové rezervace na kurty, tréninky a turnaje do konce tohoto odvoláníRezervace na kempy jde vytvářet bez omezení.

Děkujeme za Vaši přízeň a brzy se na Vás těšíme