Obnovení činnosti sportovního oddílu a náhrady zmeškaných hodin

Obnovení činnosti sportovního oddílu a náhrady zmeškaných hodin

Vážení rodiče,

od pondělí 20.4. dochází k otevření kurtů také pro sportovní oddíl, avšak s některými omezeními. Ta spočívají v tom, že na kurtu mohou být maximálně jen 4 děti (2 děti na každé straně kurtu) a nemůže se jednat o klasický trénink mládeže. Ale nemusíte mít strach, trenér bude přítomný. Jen bude stát mimo kurt, bude mít roušku a bude z venku dětem dávat úkoly a korigovat je. Prosíme děti, aby šly pak rovnou na správný kurt ke svému trenérovi a netoulaly se zbytečně po areálu. Zároveň prosíme také Vás, vysvětlete dětem pravidla, kterými se mají řídit při návštěvě areálu (především minimální rozestup 2 metry a zbytečně se neshlukovat, při příchodu, odchodu a mimo kurt nosit roušku).

Rozpis kurtů a trenérů:  rozpis kurtu.pdf

Moc se omlouváme, ale dočasně musíme posunout začátky tréninků o hodinu dříve (tzn. děti co začínaly v 15:00 nyní začínají ve 14:00 atd..). Důvodem je počet kurtů o které musíme pro sportovní oddíl přidat (místo 6 kurtů jich musíme nyní využívat 12).

V průběhu pondělí 20.4.2020 připravíme rozpis a postupně vypíšeme náhradní dopolední hodiny, které začnou ve středu 22.4.2020. Hlásit se přes ně bude možné na adrese https://beachklubladvi.cz/krouzky/ od pondělích odpoledních hodin.

V případě dotazů prosím pište na matej.brnka@sportladvi.cz nebo volejte na 725 455 047.