Ovládli jsme západočeský Chodov

Ovládli jsme západočeský Chodov

Nejdůležitější turnaj sezóny beachvolejbalové kategorie pro chlapce a dívky UNIQA MČR U18 skončil a my slavíme! O letošní tituly mistrů ČR U18 se „popralo“ celkem 16 dvojic chlapců a dívek. Naši zástupci byli hodně vidět.

Dívky U18

Díky skvělé kondiční a pohybové přípravě Petra Krejčiříka, taktické přípravě a vedení zápasů trenérského týmu Jakuba Holčíka a Jardy Malčíka, přineslo vysněný titul v kategorii U18 našim holkám Klárce Selicharové a Janě Fixové. Gratulace, holky!

Další skvělý výsledek uhrála mladá talentovaná dvojice Tomasová – Průšová. Teprve čtrnáctileté hráčky s obrovským potencionálem se díky výbornému umístění mezi kadetkami, dostaly přímo na MČR U18 a moc nechybělo a byly mezi šesti nejlepšími páry této kategorie.

Výborné nasazení a skvělý přístup předvedla také dvojice Míša Bendová – Nikola Havlinová. Jejich maximální nasazení a skvělý přístup omezovalo dlouhodobé zranění Míši Bendové, ale i tak tu zanechaly výraznou stopu.

Chlapci U18

A s úspěchy ještě nekončíme. Vašek Kůrka, připravující se pod vedením Kamily Mrázové, v narychlo vytvořené dvojici s Kryštofem Němcem /Střešovice/ jsou šampióny v mužské části kategorie U18! Gratulace!

Poděkování patří celému trenérskému týmu, který se stará o vrcholové týmy Beachklubu Ládví. Sezóna pokračuje, věříme tak, že budeme sklízet úspěchy i nadále.

Kompletní výsledky ZDE

Úvdní foto: foto BVC Chodov