První letošní beachkemp za námi

První letošní beachkemp za námi

O víkendu 5.-7.6 nám proběhl první beachkemp na Slapech. Jako obvykle ho měl pod taktovkou Martin Václavík a jako posilu si vzal extraligového hráče Martina Kopa. Celkem se kempu zúčastnilo 30 lidí.

Jak kemp probíhal? V pátek v 15 hodin jsme se sjeli a ubytovali. Následoval odchod na kurty, kde nás čekal společný 3hodinový trénink, na kterém se rozhodlo o rozdělení skupin. Po tréninku následoval v penzionu seznamovací večírek, který se velice vydařil.

V sobotu ráno se všichni hráči sešli dle domluvených časů a skupin na kurtech, kde jim začal den plný trénování. Sobota se nesla opravdu ve volejbalovém duchu, krom 2 tréninků po hodině a půl si hráči dali ještě pár setů mezi tréninky. Sobotní večer pak proběhl podle očekávání a všichni brzy podlehli únavě.

Neděle obsahovala 2 hodinové tréninky hned z rána a následovalo společné hraní všech skupin. Tady už si všichni sáhli na dno a dohrávali už jen za pomocí vůle. Ve 14 hodin se kemp oficiálně zakončil.

“My jsme s kempem byli opravdu spokojení!! Vznikla tam skvělá parta lidí, která nezkazila zábavu a zároveň odjela trénink na 120%. S takovými lidmi je radost někde být. První letošní kemp nastavil laťku vysoko a. bude obtížné ji překonat!” dodává Martin Václavík.

A jestli Vás kemp zaujal, můžete se hlásit i na další termíny nebo místa zde: https://beachklubladvi.cz/beachvolejbalove-kempy-v-cr/