Report: Martin CUP 10.3.2019

Report: Martin CUP 10.3.2019

Neděle ve znamení mixového turnaje Martin Cupu. Sešlo se 12 kvalitních párů, kdy každý chtěl vyhrát putovní pohár, ale vyhrát může jen jeden! Kdo to byl? A co tomu předcházelo?

Martn CUP 10.3.2019

Ráno byla v restauraci připravená snídaně, protože ta na turnajích v Beachklubu Ládví nesmí chybět. Týmy byly rozděleny do 4 skupin, kde se rozhodlo o pořadí nasazení do play off. Následně už šlo do bojů o všechno a každá prohra znamenala, že pohár nebude… K vidění bylo mnoho zajímavých zápasů a převratů. Celkovým vítězem a dalším majitelem poháru se stala dvojice Dominik Šesták s Kačkou Valkovou. Druzí skončili Martin Václavík s Lucií Duškovou. Bronz vybojoval Petr Šádek s Peťou Mihálovou, když v napínavém zápase porazili Jardu Lupricha a Alču Egersdorf. Vítězové si odnesli medaile a ceny od partnerů Sheron, SAM73 a poukazy od TEP factor. Gratulujeme!!!!

Nejbližší turnaje v Beachklubu Ládví -> Open muži/ ženy 24.3. a mixy 7.4 + 14.4.

Těšíme se, tak dorazte!

Vážení beachvolejbalisté,

Na základě usnesení vlády České republiky ze dne 12. března 2020 dochází k uzavření Beachklubu Ládví od 13. března 2020 do odvolání. Toto nařízení se týká i venkovních sportovišť. Vstup do areálu je přísně zakázán!

Nevytvářejte si prosím nové rezervace na kurty, tréninky a turnaje do konce tohoto odvoláníRezervace na kempy jde vytvářet bez omezení.

Děkujeme za Vaši přízeň a brzy se na Vás těšíme