Republikový šampionát beachvolejbalových klubů je tu!

Titul mistra České republiky v plážovém volejbale klubů je opět ve hře. Loni Beachklub Ládví bral třetí místo. Jak to bude letos, to se ukáže již o víkendu 22/8 – 23/8, tentokrát na hřištích Beachklub Pankrác.

Odehraje se již 4. ročník, ale pozor, tentokrát nás můžete podpořit na pankráckém hřišti! Pro méně zasvěcené připomínáme systém turnaje, který se podobá známějšímu tenisovému Hopmanově poháru. Tentokrát proti sobě nehrají klasicky dvojice, ale dva kluby proti sobě odehrají 5 zápasů – mužské jedničky a dvojky, ženské jedničky a dvojky, poté případně rozhoduje zápas mixů.

A teď ti nejdůležitější. Náš tým se představí ve složení: Tadeáš Trousil, František Pihera, Adam Waber, Jan Mrkous, Václav Kurka, František Mlejnecký, Jaroslav Luprich. V ženské části pak Klára Selicharová, Jana Fixová, Veronika Šritterová, Vendula Petřinová, Barbora Fremundová, Marie Mlejnecká a Adéla Míková.

Chybět nesmíš ani ty. Vezmi rodinu, kamarády a stav se fandit!