Spuštění tréninků sportovního oddílu od 3.12.2020

Vzhledem k uvolnění opatření s radostí od čtvrtka 3.12. znovu spouštíme tréninky sportovního oddílu v původních časech, jako před uzavřením areálu. Náhradní venkovní tréninky, které byly vypsány budou zrušeny.

Na uvítanou jsme si pro děti v sobotu 5.12. připravili speciální Mikulášský Ládvík Cup. Hlásit na turnaj se můžete zde: https://beachklubladvi.cz/turnaje/. Na tomto turnaji nebude možné účast dětí, které přijdou navíc.

Bohužel stále budou platit některá organizační opatření, abychom předešli nadměrnému počtu dětí v hale. Tréninky budou končit vždy o 10 minut dříve a děti budou muset halu opustit. Děti které naopak jdou na trénink, mohou do haly nejdříve 5 minut před začátkem tréninku. Dále děti budou muset po celou dobu sportovat s nasazenou rouškou. Stejně jako před uzavřením areálu budeme dětem měřit teplotu bezdotykovým teploměrem a pokud by některé dítě mělo teplotu, nebude se moct tréninků zúčastnit. Vzhledem k omezené velikosti zázemí není bohužel možné otevřít šatny a sprchy.

V příštím týdnu prosím očekávejte informaci, jak budeme zmeškané tréninky z důvodu uzavření areálu kompenzovat.