Turnaj ženy & muži s Háňou

Turnaj ženy & muži s Háňou

Nedělní turnaj patřil kategorii ženy a muži. Po ránu na nás čekala v restauraci Beachklubu Ládví snídaně. Moc děkujeme!!! Po snídani se šlo makat a bojovat o medaile. Sešli jsme se ve velkém počtu, využili jsme na hru obě haly, aby turnaj byl bez čekání. Turnaj byl rozdělen do skupin a následně se hrálo play off, kde jsme dohrávali všechna umístění, aby si všichni zahráli stejný počet zápasů. Zajímá vás, kdo vyhrál?? U žen vyhrála Klárka Vodárková s Ráďou Šrubařovou, které obhájily vítězství z minulého kola. Až ve finále poznala porážku stříbrná dvojice Jana Mikisková a Lenka Mrázová. Třetí skončila dvojice Bára Fancmanová a Kája Wernischová.

U mužů ve finále vyhráli Nikita Mikhailovs Tomášem Janečkem, kteří porazili Kubu Pivoňku a Kubu Tomase. Potvrdilo se pravidlo, že dvakrát s jedním soupeřem na turnaji neprohraješ. Bronzové medaile si odnesli Tomáš Polívka s Martinem Noskem. Všichni hráči a hráčky odcházeli s velkou porcí zápasů v nohách, ale s úsměvem na tváři po super turnaji a hezké beachové neděli.

Děkuji moc za vaše pozitivní ohlasy a poptávky po dalších akcích. Určitě mám v hlavě naplánované další a budu vás brzy informovat. Nebližší turnaje jsou 14.4. open mixy a 1.5. prvomájové mixy.
Rozpis turnajů a registrace najdete tady.

Zároveň pořádáme super beachvolejbalové kempy doma i v zahraničí.

Vážení beachvolejbalisté,

Na základě usnesení vlády České republiky ze dne 12. března 2020 dochází k uzavření Beachklubu Ládví od 13. března 2020 do odvolání. Toto nařízení se týká i venkovních sportovišť. Vstup do areálu je přísně zakázán!

Nevytvářejte si prosím nové rezervace na kurty, tréninky a turnaje do konce tohoto odvoláníRezervace na kempy jde vytvářet bez omezení.

Děkujeme za Vaši přízeň a brzy se na Vás těšíme