Z HMČR U20 bereme zlato a bronz

Z HMČR U20 bereme zlato a bronz

O víkendu se se celkem pět ženských a dva mužské týmy zúčastnili Halového mistrovství ČR U20 v pražském Beachklubu Strahov.

Všechny hráčky skvěle reprezentovaly náš klub a zaslouží si pochvalu. Osobně bych vyzvednul tým Klára Selicharová – Jana Fixová, které odehrály turnaj ve výborné formě. Zodpovědným a disciplinovaným výkonem si došly pro zasloužené bronzové medaile. Obrovským talentem do budoucna pro celý český beachvolejbal je 13ti letá Kristýna Průšová, která si v této kategorii vedla nadprůměrně a 9. místo je pro ni obrovský úspěch.

Oba mužské týmy předvedli skvělé výkony. Tadeáš Trousil s Tomášem Maixnerem se připravují na ME U20 a Václav Kůrka s Kryštofem Olivou na ME U18. Finále byla skvělá ukázka moderního beachvolejbalu a zkušenější tým si vítězství zasloužili. Mladíci Kůrka – Oliva odehráli kvalitní turnaj a měli výborný herní projev. Herně potrápili i starší zkušené týmy. Moc nechybělo a odnášeli si bronzové medaile.

Všem děkuji za skvělou reprezentaci, děkuji fanouškům a rodičům za podporu a krásnou atmosféru.

Autor: Jaroslav Malčík

Foto: Beachklub Strahov

Výsledková listina ženy :

3. místo – Selicharová – Fixová – VRT BKL – kat U18 – team na ME U18

4. místo – Novotná – Kinská (Beachklub Pankrác) – VOR Team – kat U20 – team na ME U20

9. místo – Fremundová – Průšová – VRT BKL – kat U20 – U14

13. místo – Bednová – Havlinová – VRT BKL – kat U18

17. místo – Mlenecká – Dvořáková S. – VRT BKL – kat U20

Výsledková listina muži:

1. místo – Trousil – Meixner – VRT BKL – kat U20 – team na ME U20

4. místo – Kůrka – Oliva (Beachklub Strahov) – VRT BKL – kat U18 – team na ME U18