Nevidomý masér Miroslav Petrikovič na Praze 8

Certifikovaný nevidomý masér Miroslav se věnuje zdravotní masáži. K čemu se tento druh masáže využívá a pro koho je vhodný? 

 

Zdravotní masáž působí na zmírnění až odstranění velkého množství zdravotních potíží. Výrazně se podílí na prevenci, ovlivňuje otoky a bolesti kloubů, odstraňuje fyzické i psychické vyčerpání a také stres. Velice pozitivních výsledků lze dosáhnout při únavě svalů, vazů i při regeneraci poškozených tkání. Napomáhá lepšímu prokrvení, a tím k okysličení, zvyšuje přísun živin do tkání a urychluje odplavování toxických látek z těla. Doporučuje se také po úrazech a operacích (na doporučení lékaře), při ztuhlosti páteře a šíje, ale regeneračně především u osob se sedavým zaměstnáním, nebo fyzickou námahou a fyzicky manuálně pracujících apod.

 

Během masírovaní dochází nejen k uvolnění masírovaného svalstva a odstranění jeho ztuhlosti, ochablosti, ale i k celkové tělesné i duševní relaxaci klienta. 

Ceník masáží:

  • 30 minut  – 450 Kč
  • 50 minut  – 700 Kč

Kontakt:

Telefonicky na +420 735 943 882

Otevření Beachklubu Ládví od 19.4.

Od pondělí 19.4. spouštíme:

✅ tréninky pro dospělé
✅  pronájmy kurtů
✅  dětské kroužky

❌ sprchy a šatny uzavřeny

Dle nařízení vlády může být na kurtu 6 dvojic v dostatečné vzdálenosti. V případě, že nemáte na kurtu trenéra, který bude rozestupy hlídat, prosíme o dodržování rozestupů mezi dvojicemi.

K návštěvě Beachklubu Ládví je nutné být členemNaši snahou je ochránit všechny sportovce proti nákaze nemocí Covid-19. Z tohoto důvodu je nutné mít při návštěvě negativní antigenní test (nebo PCR) ne starší než 5 dní.