Prosincový Ládvík cup -beachvolejbalový turnaj mladeže

V adventní atmosféře se v neděli 11. 12. 2022 konal poslednímu Ládvík cup roku 2022, a že se bylo na co dívat.

Těsně před Vánocemi se v halách Beachklubu Ládví sešlo celkem 6 týmů přehazované a po 14 týmech v kategoriích minibeach a beach, aby si všichni společně užili adventní neděli plnou dobré nálady a parádních sportovních výkonů.

„Za celý realizační tým turnaje bych rád poděkoval všem dětem, které se těchto turnajů zúčastňují. Stejně tak dnes musím poděkovat i svým trenérským kolegyním Lucce, Aničce a Klárce za to, že byly skvělou posilou organizačního týmu. Věřím, že se v tak hojném počtu i dobré náladě budeme scházet i v roce 2023,“ nešetřil po turnaji děkovnými slovy trenér Martin Václavík, který je posledních 5 let garantem tohoto mládežnického turnaje.

Do konce roku 2022 zbývá několik posledních dní, proto Vám i za vedení klubu přejeme krásné Vánoce, mnoho klidu, radosti a společných rodinných chvil. Budeme se na Vás těšit v roce 2023, kdy dáme volejbalovým nadějím opět možnost nasátí turnajové atmosféry a sbírání herních zkušeností při účasti na našich turnajích.

Otevření Beachklubu Ládví od 19.4.

Od pondělí 19.4. spouštíme:

✅ tréninky pro dospělé
✅  pronájmy kurtů
✅  dětské kroužky

❌ sprchy a šatny uzavřeny

Dle nařízení vlády může být na kurtu 6 dvojic v dostatečné vzdálenosti. V případě, že nemáte na kurtu trenéra, který bude rozestupy hlídat, prosíme o dodržování rozestupů mezi dvojicemi.

K návštěvě Beachklubu Ládví je nutné být členemNaši snahou je ochránit všechny sportovce proti nákaze nemocí Covid-19. Z tohoto důvodu je nutné mít při návštěvě negativní antigenní test (nebo PCR) ne starší než 5 dní.