Potěšte svou drahou polovičku luxusním valentýnským dezertem nebo saunou se šampaňským a občerstvením.

Ke svátku zamilovaných neodmyslitelně patří dobré a kvalitní jídlo. V restauraci Beachklub Ládví můžete ochutnat gastronomickou bombu – čokoládový fondant se zmrzlinou a přelivem z lesních plodů. Skvělé italské víno, které Váš večer pozvedne na novou úroveň, je samozřejmostí – vybrat si můžete ze Chardonnay Baccichetto Vittorino, Arunte Salento Negroamaro nebo Prosecco Treviso DOC Brut Corte Delle Calli. 

Chcete zároveň udělat radost i své imunitě? Objednejte si občerstvení a sklenku vína do naší finské sauny! Chcete-li mít soukromí, využijte privátního saunování a nechte se hýčkat horkým vzduchem a lahodným jídlem a pitím.

Otevření Beachklubu Ládví od 19.4.

Od pondělí 19.4. spouštíme:

✅ tréninky pro dospělé
✅  pronájmy kurtů
✅  dětské kroužky

❌ sprchy a šatny uzavřeny

Dle nařízení vlády může být na kurtu 6 dvojic v dostatečné vzdálenosti. V případě, že nemáte na kurtu trenéra, který bude rozestupy hlídat, prosíme o dodržování rozestupů mezi dvojicemi.

K návštěvě Beachklubu Ládví je nutné být členemNaši snahou je ochránit všechny sportovce proti nákaze nemocí Covid-19. Z tohoto důvodu je nutné mít při návštěvě negativní antigenní test (nebo PCR) ne starší než 5 dní.