Nízká teplota v nafukovacích halách

Jak všichni sami vidíte venkovní teploty nám hlavně v noci znovu klesají hluboko pod bod mrazu. Od nočního mrazu se ale bohužel odvíjí i denní teplota uvnitř nafukovacích hal, proto opět žádáme všechny beachvolejbalisty a beachvolejbalistky, aby s tímto faktem dopředu počítali a na tréninky, či hru se tepleji oblékali.
 
Pro ty, kteří nám diskomfort několika dní prominou máme na baru připraven čaj a kávu ZDARMA a případně i 50% slevu na zahřátí v sauně.
 
Pokud by přeci jen někdo z předplatitelů chtěl v těchto mrazivých dnech své předplatné zrušit, prosíme, kontaktujte nás na recepci, Vaše předplatné převedeme do náhrad.
 
Víme, že chladno v halách je pro naše klienty snížení komfortu, který jsme do loňského roku nabízeli, ale věříme, že naši situaci pochopíte.
 
Děkujeme.

Otevření Beachklubu Ládví od 19.4.

Od pondělí 19.4. spouštíme:

✅ tréninky pro dospělé
✅  pronájmy kurtů
✅  dětské kroužky

❌ sprchy a šatny uzavřeny

Dle nařízení vlády může být na kurtu 6 dvojic v dostatečné vzdálenosti. V případě, že nemáte na kurtu trenéra, který bude rozestupy hlídat, prosíme o dodržování rozestupů mezi dvojicemi.

K návštěvě Beachklubu Ládví je nutné být členemNaši snahou je ochránit všechny sportovce proti nákaze nemocí Covid-19. Z tohoto důvodu je nutné mít při návštěvě negativní antigenní test (nebo PCR) ne starší než 5 dní.