Informační systém kroužků

Obsah

Jak se do systému přihlásit?

Nevím email ani heslo

Email využijte ten, na který Vám přišly pokyny k přihlášení na další pololetí. Poté můžete pokračovat dalším bodem.

Vím email, nevím heslo

Heslo si můžete nechat vygenerovat. Kliknutím na tlačitko registrace. Zadejte email, na který Vám přišly pokyny k přihlášení a zvolte možnost odeslat heslo. Poté si zkontrolujte email včetně nevyžádané pošty nebo hromadné pošty.

Vím email a heslo

Do systému se prosím přihlašujte emailem, na který Vám přišly pokyny k přihlášení. Heslo je stejné jako do rezervačního systému na našich stránkách, který využíváte při příhlášení například na Ládvík Cup.

Jak editovat profil?

Po přihlášení do systému budete vyzvání k editaci profilu. Je třeba doplnit a zkontrolovat všechny údaje

Jak si hodinu zapsat?

Hodiny si můžete roztřídít dvěma způsoby: podle trenéra nebo podle věkové kategorie. Vypsané lekce dostanete kliknutím na tlačítko.

Zapisujete si všechny hodiny, kdy děti chodí! To znamená, že pokud dítě chodí např. dvakrát týdně, je potřeba zapsat (zarezervovat) 2 hodiny.

Klikněte na rezervovat (musíte být příhlášeni) a přepiště prosím jméno dítěte. Poté už stačí rezervaci potvrdit. Následně dostanete na email notofokaci o úspěšném provedení a informacemi k platbě za každou rezervaci. Opět prosím kontrolujte nevyžádanou a hromadnou poštu. Zaplatit můžete je jednou platnou jedním z variabolních symbolů, do poznámky prosím uveďte email, na kterém rezervaci provádíte a jméno dítěte.

Často kladené otázky

Jak se přihlásit?

V záložce zápis kroužků se dostanete do systému k přihlášení. Případnou pomoc s přihlášením najdete v záložce Jak na to. Zde také najdete video, které Vám celý proces přihlášení vysvětlí. Jsou zde také často kladené otázky (FAQ), které si prosím přečtěte, protože právě tam může být odpověď i na tu Vaši. K přihlášení prosím použijte email, na který Vám přišly pokyny k přihlášení.

Proč to děláme takto elektronicky?

K elektonické formě jsme přistoupili z důvodů usnadnění administrativních procesů uvnitř klubu. Dále máme také od nového pololetí připravený elektronický docházkový systém, který Vás upozorní emailem pokud Vaše dítě na trénink nedorazí.

Na jaké hodiny se musím zapsat (rezervovat)?

Zapsat si musíte všechny hodiny, které bude Vaše dítě navštěvovat. To znamená že pokud chcete chodit jednou týdně, zapisujete jednu hodinu. Pokud dvakrát týdně, zapisujete 2 hodiny. Stejného trenéra garantujeme jako doposud v "párových" dnech, tzn. PO + ST a ÚT + ČT ve stejných hodinách (např. od 15 do 16).

Jak je to s platbou?

Za každou hodinu, kterou zapisujete Vám přijde emailem unikátní variabilní symbol (tj. číslo rezervace, které lze zjistit v seznamu mých rezervací). Nemusíte však zadávat každou platbu zvlášť. Stačí variabilní symbol použít jen jeden a do poznámky uvést jméno dítěte a email, který k registraci využíváte. Podle toho umíme vyhledat všechny Vaše rezrvace.

Souhlas se zpracováním osobních údajů

Jaké údaje a proč zpracováváme? Všechny výše uvedené údaje zpracováváme pro evidenci členů spolku. Všechny děti jsou spolu s přihláškou registrovány dle směrnic příslušné organizace v České Unii sportu (Česká unie sportu;Směrnice ČUS) a Český volejbalový svaz (Český volejbalový svaz;Směrnice ČVS). To přináší několik výhod, například v rámci ČUS jsou děti v rámci sportu úrazově pojištěny a v rámci ČVS se mohou například účastnit turnajů.

Více informací včetně Vašich práv

Podmínky provozu kroužků

K přečtění zde

Nevíte si rady? Zavolejte nám

Pokud si nevíte rady, zavolejte nám. Moc rádi Vám poradíme. Volejte prosím v pracovní dny od 8 do 5 hodin, na telefon 725 455 047 nebo 608 220 333‬. Můžete využít také email matej.brnka@sportladvi.cz nebo monika.falcova@sportladvi.cz