Informační systém kroužků

Obsah

Jak se do systému přihlásit?

Nevím email ani heslo

Email využijte ten, na který Vám přišly pokyny, jelikož právě pod ním budete mít registraci. Pokud registraci nemáte, je možné si ji vtvořit. Poté můžete pokračovat dalším bodem.

Vím email, nevím heslo

Heslo si můžete nechat vygenerovat. Kliknutím na tlačitko registrace. Zadejte email, pod kterým jste registrování a následně odeslat heslo. Poté si zkontrolujte email včetně nevyžádané pošty nebo hromadné pošty.

Vím email a heslo

Heslo je stejné jako do rezervačního systému na našich stránkách, který využíváte při příhlášení například na Ládvík Cup nebo tréninky pro dospělé.

Jak editovat profil?

Pro přihlášení do kroužku je potřeba vytvořit podúčet pro každé dítě. Do něj pak je potřeba vyplnit požadované informace.

Podúčet vytvoříte kliknutím na tlačítko podúčet --> vytvořit nový podúčet. Po vytvoření podúčtu můžete pokračovat k zápisu do hodiny.

Jak si hodinu zapsat?

Hodiny si můžete roztřídít dle věku. Vypsané lekce dostanete kliknutím na tlačítko.

Zapisujete si všechny hodiny, kdy děti chodí! To znamená, že pokud dítě chodí např. dvakrát týdně, je potřeba zapsat (zarezervovat) 2 hodiny.

Klikněte na rezervovat (musíte být příhlášeni) a z rozbalovací nabídky vyberte dítě (poúčet), který chcete přihlásit. Následně Vám emailem přijde informace k platbě a v sekci Dokumenty naleznete vygenerovanou přihlášku ve formátu PDF.

Často kladené otázky

Proč to děláme takto elektronicky?

K elektonické formě jsme přistoupili z důvodů usnadnění administrativních procesů uvnitř klubu. Dále máme také od nového pololetí připravený elektronický docházkový systém, který Vás upozorní emailem pokud Vaše dítě na trénink nedorazí.

Na jaké hodiny se musím zapsat (rezervovat)?

Zapsat si musíte všechny hodiny, které bude Vaše dítě navštěvovat. To znamená že pokud chcete chodit jednou týdně, zapisujete jednu hodinu. Pokud dvakrát týdně, zapisujete 2 hodiny. Stejného trenéra garantujeme jako doposud v "párových" dnech, tzn. PO + ST a ÚT + ČT ve stejných hodinách (např. od 15 do 16).

Jak je to s platbou?

Za každou hodinu, kterou zapisujete Vám přijde emailem unikátní variabilní symbol (tj. číslo rezervace, které lze zjistit v seznamu mých rezervací). Nemusíte však zadávat každou platbu zvlášť. Stačí variabilní symbol použít jen jeden a do poznámky uvést jméno dítěte a email, který k registraci využíváte. Podle toho umíme vyhledat všechny Vaše rezrvace. Platit můžete celý školní rok, nebo platbu rozdělit pololetně.

Souhlas se zpracováním osobních údajů

Jaké údaje a proč zpracováváme? Všechny výše uvedené údaje zpracováváme pro evidenci členů spolku. Všechny děti jsou spolu s přihláškou registrovány dle směrnic příslušné organizace v České Unii sportu (Česká unie sportu;Směrnice ČUS) a Český volejbalový svaz (Český volejbalový svaz;Směrnice ČVS). To přináší několik výhod, například v rámci ČUS jsou děti v rámci sportu úrazově pojištěny a v rámci ČVS se mohou například účastnit turnajů.

Více informací včetně Vašich práv

Podmínky provozu kroužků

K přečtění zde

Nevíte si rady? Zavolejte nám

Pokud si nevíte rady, zavolejte nám. Moc rádi Vám poradíme. Volejte prosím v pracovní dny od 8 do 5 hodin, na telefon 725 455 047 nebo nám napiště na lucie.duskova@sportadvi.cz