Informační systém kroužků

Vítejte

Vítejte na informačním portálu ke sportovnímu oddílu ve sportovním oddílu v Beachklubu Ládví. Přihlašování dětí probíhá na celý školní rok.

Jak se přihlásit?

V záložce zápis kroužků se dostanete do systému k přihlášení. Případnou pomoc s přihlášením najdete v záložce Jak na to. Zde také najdete postup s obrázky, které Vám celý proces přihlášení vysvětlí. Jsou zde také často kladené otázky (FAQ), které si prosím přečtěte, protože právě tam může být odpověď i na tu Vaši.

Proč to děláme takto elektronicky?

K elektonické formě jsme přistoupili z důvodů usnadnění administrativních procesů uvnitř klubu. Dále máme také oelektronický docházkový systém, který Vás upozorní emailem pokud Vaše dítě na trénink nedorazí.

Na jaké hodiny se musím zapsat (rezervovat)?

Zapsat si musíte všechny hodiny, které bude Vaše dítě navštěvovat. To znamená že pokud chcete chodit jednou týdně, zapisujete jednu hodinu. Pokud dvakrát týdně, zapisujete 2 hodiny. Stejného trenéra garantujeme jako doposud v "párových" dnech, tzn. PO + ST a ÚT + ČT ve stejných hodinách (např. od 15 do 16).

Jak je to s platbou?

Za každou hodinu, kterou zapisujete Vám přijde emailem unikátní variabilní symbol (tj. číslo rezervace, které lze zjistit v seznamu mých rezervací). Nemusíte však zadávat každou platbu zvlášť. Stačí variabilní symbol použít jen jeden a do poznámky uvést jméno dítěte, email pod kterým jste registrování a text sportovní oddíl. Podle toho umíme vyhledat všechny Vaše rezrvace.

Více otázek nalezdete v sekci Jak na to.

Souhlas se zpracováním osobních údajů

Jaké údaje a proč zpracováváme?
  • Jméno a příjmení dítěte
  • Rodné číslo
  • Adresu bydliště
  • Průkazovou fotografii
  • Kontakt na rodiče
Všechny výše uvedené údaje zpracováváme pro evidenci členů spolku. Všechny děti jsou spolu s přihláškou registrovány dle směrnic příslušné organizace v České Unii sportu (Česká unie sportu;Směrnice ČUS) a Český volejbalový svaz (Český volejbalový svaz;Směrnice ČVS). To přináší několik výhod, například v rámci ČUS jsou děti v rámci sportu úrazově pojištěny a v rámci ČVS se mohou například účastnit turnajů.

Více informací včetně Vašich práv