Ježíškova cesta

Začátek cesty na metru, procházka něco málo přes 4 kilometry krásným Ďáblickým hájem, minimálně 3 dětské hřiště po cestě a cíl v restauraci s dětským koutkem a speciální schránkou pro dopise Ježíškovi. Udělejte si příjemnou procházku a zpestřete si jí úkoly pro děti, během kterých se dovíte něco nového o Vánocích.

Příběh svatého Mikuláše

Děti se těší na baliček dobrot a zároveň mají strach, jestli je Mikulášův společník čert nevezme s sebou do pekla. Jenže Mikuláš není fiktivní postava s falešnými vousy a zlatou berlou v ruce. Proč vlastně slavíme svátek svatého Mikuláše?

Příběh o Ježíškovi

Podle dávného biblického příběhu, se Ježíšek narodil ve městě Betlémě. Právě do tohoto města se vydali jeho rodiče Marie a Josef poté, co římský císař vyhlásil sčítání lidí a majetku, kvůli vybírání daní.

Příběh 3 králů

Na Tři krále o krok dále. Jedna z legend praví, že Kašpar, Melichar a Baltazar, tři králové z Východu, poznali podle hvězd, že se má narodit nový a velmi mocný král.

Vánoční tradice

Vánoce bez vánočního stromku, cukroví nebo štědrovečerní večeře si už neumíme ani představit. Znáte ale i jiné vánoční tradice?

Vánoční koledy

Prapředkem koledování byl zvyk pozdravit každý dům na počátku nového roku. Koledníci většinou přestrojeni za maškary, obcházeli domy a zpívali koledy. Za své pěvecké vystoupení byli odměňováni dárky.

Advent

Advent máme většinou spojený s blížícími se vánočními svátky a se zapalováním svíček na adventním věnci. Dokážeme ale říct, co vlastně advent znamená a jaké tradice jsou s ním spojeny?

Vánoce a slunovrat

Vydejte se s námi do dávných dob, kdy byly lidské životy úzce spojené s přírodou. A Vánoce, jak je známe dnes, ještě vůbec neexistovaly.

Otevření Beachklubu Ládví od 19.4.

Od pondělí 19.4. spouštíme:

✅ tréninky pro dospělé
✅  pronájmy kurtů
✅  dětské kroužky

❌ sprchy a šatny uzavřeny

Dle nařízení vlády může být na kurtu 6 dvojic v dostatečné vzdálenosti. V případě, že nemáte na kurtu trenéra, který bude rozestupy hlídat, prosíme o dodržování rozestupů mezi dvojicemi.

K návštěvě Beachklubu Ládví je nutné být členemNaši snahou je ochránit všechny sportovce proti nákaze nemocí Covid-19. Z tohoto důvodu je nutné mít při návštěvě negativní antigenní test (nebo PCR) ne starší než 5 dní.