Na jídle setsakramentsky záleží

Dřív nebo později to dojde snad všem. To, co jíme a pijeme nás ovlivňuje mnohem víc, než si často dokážeme připustit.  

Naším cílem je, aby u nás jídlo fantasticky chutnalo, bylo z kvalitních surovin, bylo energeticky vyvážené a dodávalo nám energii. Proto jsme vytvořili koncept, který propojuje velmi zkušeného šéfkuchaře Vítka Alta a pana doktora a nutričního specialistu Pavla Suchánka z Ikemu. 

Aktuálně si u nás můžete objednat jídlo několika způsoby. Pokud si jídlo sami vyzvednete u okénka v Beachklubu Ládví, tak doporučujeme náš e-shop. V případě, že potřebujete jídlo dovézt, můžete si vybrat Dáme jídlo nebo Wolt.

Menu

Polévky, obědy, dětská jídla i saláty. Koukněte na naše týdenní menu.

Oslavy narozenin

Užijte si oslavu narozenin nebo školní párty v Beachklubu Ládví. Nejoblíbenější programy.

Firemní akce

Naplánujte si u nás firemní akci, teambuilding, vánoční večírek nebo odborný seminář.

Zásadní je dlouhodobé ukotvení správných návyků. Restaurace Beachklub Ládví je tady pro všechny, kteří se chtějí stravovat zdravě, kvalitními surovinami, ale zároveň tak chutně, jako v luxusní restauraci. Vzniká tak unikátní koncept, kde se skloubí kvalita, zdraví a vynikající chuť. Rádi bychom, aby se u nás každý sportovec najedl tak, aby naše jídlo tělu přineslo potřebné živiny a chuťovým pohárkům potřebné uspokojení. Nejsme tu samozřejmě jen pro sportovce, protože kvalitně jíst potřebuje úplně každý.

Nejlepší je dorazit k nám, ale pokud nedokážete dorazit, jídlo vám dovezeme, kam si budete přát.

Když budete jíst naše jídlo, tak vám bude chutnat život určitě lépe. Pokud chcete změnou jídelníčku dosáhnout nějakého jasnějšího cíle, tak doporučujeme vyšetření ve fitbee a jídelníček přesně na míru.

Týdenní menu

Chcete dostávat jídelní lístek na Váš email?

  Otevření Beachklubu Ládví od 19.4.

  Od pondělí 19.4. spouštíme:

  ✅ tréninky pro dospělé
  ✅  pronájmy kurtů
  ✅  dětské kroužky

  ❌ sprchy a šatny uzavřeny

  Dle nařízení vlády může být na kurtu 6 dvojic v dostatečné vzdálenosti. V případě, že nemáte na kurtu trenéra, který bude rozestupy hlídat, prosíme o dodržování rozestupů mezi dvojicemi.

  K návštěvě Beachklubu Ládví je nutné být členemNaši snahou je ochránit všechny sportovce proti nákaze nemocí Covid-19. Z tohoto důvodu je nutné mít při návštěvě negativní antigenní test (nebo PCR) ne starší než 5 dní.